Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
✭✭✭ Gadżety Pokemon - karty, duże karty, przypinki, pudełka, żetony i inne... ✭✭✭ - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: ✭✭✭ Gadżety Pokemon - karty, duże karty, przypinki, pudełka, żetony i inne... ✭✭✭ (/Temat-%E2%9C%AD%E2%9C%AD%E2%9C%AD-Gadzety-Pokemon-karty-duze-karty-przypinki-pudelka-zetony-i-inne-%E2%9C%AD%E2%9C%AD%E2%9C%AD-151339)



✭✭✭ Gadżety Pokemon - karty, duże karty, przypinki, pudełka, żetony i inne... ✭✭✭ - Artinesse - 05-10-2017 17:01

Nazwa przedmiotu:

Gadżety Pokemon - karty, duże karty, przypinki, pudełka, żetony, maty, portofolio i inne...

Opis przedmiotu:

Sprzedam Gadżety Pokemon. Gadżety są nowe. Pochodzą z zestawów kart, które kupiłam. Zbieram tylko karty więc wszelkie dodatki nie są mi potrzebne. Karty są nowe lub używane. Pochodzą z zestawów, boosterów lub wyprzedaży sklepów zajmujących się grami karcianymi. Karty pochodzą z mojej prywatnej kolekcji. Są to karty, które powtarzają mi się stąd zdecydowałam się je sprzedać. Za sprzedane karty chcę uzupełnić swoją kolekcję o kolejne karty, których nie mam.

Kontakt:

Poprzez allegro. Z linku poniżej:
http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=37603630

Sposób zapłaty za przedmiot:

PayU

Wysyłka:

Wysyłka z Niemiec. Deutsche Post - list priorytetowy. Koszt wysyłki jest stały 16 zł. Nie zależnie na ilu aukcjach dokonasz zakupu.

Zapraszam! ♕


[Obrazek: YrcL6QU.png]



RE: ✭✭✭ Gadżety Pokemon - karty, duże karty, przypinki, pudełka, żetony i inne... ✭✭✭ - Artinesse - 16-10-2017 19:32

Zapraszam na zakupy! Smile


✭✭✭ Gadżety Pokemon - karty, duże karty, przypinki, pudełka, żetony i inne... ✭✭✭ - Hybrid1990 - 18-10-2017 12:55

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.