Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pamiętnik Nimfomana - Czyli zarobek na Erotyce - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Pamiętnik Nimfomana - Czyli zarobek na Erotyce (/Temat-Pamietnik-Nimfomana-Czyli-zarobek-na-Erotyce-151302)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Pamiętnik Nimfomana - Czyli zarobek na Erotyce - szykiryki - 14-10-2017 19:36

Zboczeńcu, jakaś aktualka może? :> Huh


RE: Pamiętnik Nimfomana - Czyli zarobek na Erotyce - mahuzz - 14-10-2017 19:42

@[szykiryki] aleś Ty jest dosłowna, zboczeńcu od razu Jerk2

War, jak tam dniówka challenge? Cool


RE: Pamiętnik Nimfomana - Czyli zarobek na Erotyce - szykiryki - 14-10-2017 20:06

@[mahuzz]ku, ja po prostu wiem, co On robi z tymi wszystkimi napalonymi Panami Lol


RE: Pamiętnik Nimfomana - Czyli zarobek na Erotyce - sprzetok - 14-10-2017 20:43

(14-10-2017 20:06)szykiryki napisał(a):  @[mahuzz]ku, ja po prostu wiem, co On robi z tymi wszystkimi napalonymi Panami Lol
Xpokerface


RE: Pamiętnik Nimfomana - Czyli zarobek na Erotyce - war43 - 14-10-2017 21:57

Przecież pisałem w czwartek, że zaczął się weekend i wyjechałem do dziewczyny - więc obecnie mam niewiele czasu na oglądanie innych nagich pań xD

Ale jakby kogoś to interesów interesowało, to dzisiejsze ciężkie nicnierobienie przyniosło mi ~70zł, więc nie ma tragedii

@[mahuzz]
Do Dniówka Challenge wrócimy we wtorek - bo jak ja załapałem 400+, to Ty się nie udzielałeś xD


RE: Pamiętnik Nimfomana - Czyli zarobek na Erotyce - szykiryki - 14-10-2017 22:35

jak dz zaliczy kampanie to dopiero kopa dostaniesz! Smile

Nie wymiguj się dziewczyną, niech wspiera w działaniach pod Panów Jerk2


Pamiętnik Nimfomana - Czyli zarobek na Erotyce - mahuzz - 14-10-2017 22:43

Dokładnie, tylko nie wtajemniczaj jej bardziej bo potem będziesz zazdrosny Jerk


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


RE: Pamiętnik Nimfomana - Czyli zarobek na Erotyce - war43 - 17-10-2017 17:49

Miałem dzisiaj wrócić do porządnej pracy, ale tak mnie męczy gorączka, że chyba za wiele dziś nie zrobię.


RE: Pamiętnik Nimfomana - Czyli zarobek na Erotyce - sprzetok - 18-10-2017 10:34

Czekamy na update Huh


RE: Pamiętnik Nimfomana - Czyli zarobek na Erotyce - war43 - 19-10-2017 09:48

Dzień 8
Panie sędzio, SPALONY!
______________________________________________________________________________

---Projekt nr. 1 - Flirt / Datezone, Program Partnerski, PL

-Przerobione konta: dużo
-Zarobek: 4,72/100 PLN

Metoda została oficjalnie uznana za spaloną.
Na zawsze, lub na chwilę - okaże się niebawem.
W każdym razie, na pewno muszę dać jej trochę odpocząć.

______________________________________________________________________________

---Projekt nr. 2 - Seks Ogłoszenia, Własna Strona, PL


Prawdopodobnie będę chciał dodać płatności przelewem, oprócz SMS'ów - DotPay.


______________________________________________________________________________

---Projekt nr. 3 - Metody Testowe


Zarobione: 9 PLN

______________________________________________________________________________
---Podsumowanie Dnia


Zarobione: 13,72 PLN

1. Jakiś czas temu zostałem wyrzucony z urzędu pracy, przez co muszę samodzielnie opłacać ubezpieczenie zdrowotne.
Różnica pomiędzy dobrowolnym ubezpieczeniem w NFZ, a obniżonym ZUS'em (pierwsze 2 lata prowadzenia DG) wynosi mniej niż 200zł, a więc myślę, że założenie działalności będzie lepszym rozwiązaniem, ponieważ otworzy mi wiele nowych dróg do zarobienia pieniędzy.
Niemniej jednak, to jeszcze sprawa do przemyślenia - dziś rozpiszę na kartce wszystkie korzyści jakie mogą z tego płynąć i wtedy podejmę decyzję na ten temat.

2. Najważniejszy sposób zarobku został wypalony, co zmusiło mnie do znalezienia nowych źródeł ruchu.
Miałem nadzieję, że ta metoda sfinansuje moje poczynania w MediaBuying'u, jednak tak się nie stało.
Dziś dołożę kilka nowych metod do testów.


3. Metody do przetestowania.
Rozmowy Bezpośrednie
Facebook Ads (do tego będę potrzebował ładnie przygotowanego bloga, żeby przeszmuglować Erotykę)
2x Pół-Automat do nastawienia


---Podsumowanie Dziennika
Zarobione: 1165 / 800 PLN (+14 PLN)
Średnia Dniówka: 145 / 100 PLN (-19 PLN)