Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pamiętnik Nimfomana - Czyli zarobek na Erotyce - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Pamiętnik Nimfomana - Czyli zarobek na Erotyce (/Temat-Pamietnik-Nimfomana-Czyli-zarobek-na-Erotyce-151302)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Pamiętnik Nimfomana - Czyli zarobek na Erotyce - nitram - 05-10-2017 20:31

Co do wdrożenia lockera z Lead.Network napisz do supportu mają super programiste - informatyka na pewno Ci ogarnie to co bedziesz potrzebować.


RE: Pamiętnik Nimfomana - Czyli zarobek na Erotyce - war43 - 06-10-2017 11:42

(05-10-2017 20:31)nitram napisał(a):  Co do wdrożenia lockera z Lead.Network napisz do supportu mają super programiste - informatyka na pewno Ci ogarnie to co bedziesz potrzebować.

No patrzcie go, przysłodził Programiście LN i zebrał więcej Reputów, niż właściciel dziennika - chyba zacznę brać z Niego przykład Jerk2

No, a tak poważniej, to wprowadzenie jest sprawą drugorzędną - najpierw trzeba chyba wdrożyć funkcję Kont Premium, ponieważ to właśnie za nie trzeba będzie płacić - ale prawdopodobnie w tej sprawie odezwę się właśnie do LN'owego programisty ;p
W każdym razie dziękuję za podpowiedź Smile
________________
PS.
Mamy godzinę 12:33, przerobiłem już 3 konta w projekcie nr.1 i osiągnąłem dzienny cel, czyli ustalone na początku 100PLN.
Konwersja nadal kuleje (2,76%, przy czym normą jest ~10%), ale za to udało mi się zdobyć dość pokaźny ruch.

Później wrzucę podsumowanie dnia, choć dziś raczej dużo nie popracuję - jak wspominałem, jadę do dziewczyny na weekned Xpokerface


RE: Pamiętnik Nimfomana - Czyli zarobek na Erotyce - mahuzz - 06-10-2017 12:14

jak wspominałem, jadę do dziewczyny na weekned Xpokerface

Ta minka mówi wszystko hahaha Big Grin

O tej godzinie taka dniówka... skubaniec.


RE: Pamiętnik Nimfomana - Czyli zarobek na Erotyce - war43 - 06-10-2017 12:35

@[mahuzz]
(06-10-2017 12:14)mahuzz napisał(a):  jak wspominałem, jadę do dziewczyny na weekned Xpokerface

Ta minka mówi wszystko hahaha Big Grin

O tej godzinie taka dniówka... skubaniec.

Yhh... Wiesz, że przy normalnej konwersji (takiej jaką miałem chociażby 3 dni temu), to by było już ~300zł? xD

A dobra dniówka, to była np. tutaj (9 sierpnia):
[Obrazek: 1edee1a89b008.jpg]

Na górze całość, na dole program, który obecnie promuję.
Konwersja całości jest zaniżona, bo do innego programu używałem Pop-Ads'ów tak więc wiadomo - multum wejść, mała konwersja.


Swoją drogą, jeśli dobrze pamiętam, to bawisz się w SEO - jakbyś chciał, to się odezwij na PW, podrzucę Ci tematykę PL +18
Jak dobrze pamiętam, to miała >100k/msc i minimalna konkurencja Tongue

Ale to już musiałbyś sobie sam sprawdzić, bo moje umiejętności w tym zakresie nie są zbyt wielkie i mogłem coś zwyczajnie pokręcić / źle ocenić konkurencję.


RE: Pamiętnik Nimfomana - Czyli zarobek na Erotyce - explrlz - 06-10-2017 17:22

Super zarobki! Erotyka jednak zawsze będzie dobra nisza Big Grin ruch z PopAds pod jakie kraje?


RE: Pamiętnik Nimfomana - Czyli zarobek na Erotyce - war43 - 06-10-2017 23:31

@[explrlz]
Dokładnie nie pamiętam, bo to było dawno.
Na pewno była to Polska, Meksyk, Peru, Norwegia i Szwecja - nie pamiętam, co jeszcze.
Ale wtedy miałem znacznie mniejszą wiedzę na ten temat niż obecnie, więc nawet nie mogę nazwać tego mianem 'projektu' - to była raczej 'próba', chciałem zobaczyć jak to wszystko funkcjonuje.


Co do dnia dzisiejszego, to zarobiłem 170zł, czyli cel został osiągnięty.
Wspominałem, że jadę do dziewczyny na weekend, ale mimo to będę musiał popracować - więc dla tych, którzy mnie znają w sumie oczywiste było, że w efekcie będę pracować tylko do momentu wyjazdu xD

I tak też było, stąd wynik to zaledwie 5 przerobionych kont w projekcie nr. 1 (z założonych 10)
Jak będę w domu, to edytuję post żeby jakoś wyglądał, bo obecnie piszę z telefonu Tongue


RE: Pamiętnik Nimfomana - Czyli zarobek na Erotyce - gotasr3 - 08-10-2017 07:03

Ładnie niedługo 10 tyś zarobione w LN Ci pyknie Tongue Ja pomału Cię gonię Tongue Najważniejsza systematyczność Smile


RE: Pamiętnik Nimfomana - Czyli zarobek na Erotyce - war43 - 08-10-2017 15:36

(08-10-2017 07:03)gotasr3 napisał(a):  Ładnie niedługo 10 tyś zarobione w LN Ci pyknie Tongue Ja pomału Cię gonię Tongue Najważniejsza systematyczność Smile
@[gotasr3]
Dlatego właśnie zakończyłem systematyczne, weekendowe lenistwo, alkoholizowanie się i inne przyjemności, i właśnie wracam do pracy - także spokojnie, dogonić się nie dam Jerk2

Jak ktoś ma jakieś pytania, to prosiłbym o zadawanie ich w dzienniku, a nie na PW


RE: Pamiętnik Nimfomana - Czyli zarobek na Erotyce - gotasr3 - 08-10-2017 15:38

Oj War nie masz wyjścia Tongue Chcesz czy nie to i tak Cię przegonie Smile A tak serio działaj co dziś max jutro 10 tyś pyknie Tongue


RE: Pamiętnik Nimfomana - Czyli zarobek na Erotyce - anothernewp - 08-10-2017 16:47

Jak posiadanie takiej strony wygląda w kwestii prawnej? Smile Zarabiasz na cudzych filmach, więc w teorii jest za to kara. Poradziłeś coś na to, czy życie na krawędzi? Tongue