Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
DROPSHIPPING, czyli sklep internetowy bez inwestycji - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: DROPSHIPPING, czyli sklep internetowy bez inwestycji (/Temat-DROPSHIPPING-czyli-sklep-internetowy-bez-inwestycji-151301)

Strony: 1 2


RE: DROPSHIPPING, czyli sklep internetowy bez inwestycji - kniew - 12-10-2017 20:30

@[Tomson]
pierwszy sklep: branża dziecięca.
a jeśli chodzi o drugi, niestety nie mogę nic zdradzić, bo łatwo byłoby się domyślić o jaki konkretnie produkt chodzi Smile

@[TMH]
dzięki. chociaż czasem mam za dużo pomysłów a za mało czasu na ich realizację Smile

@[jarunioo7]
Dlatego nawet nie biorę pod uwagę wysyłki prosto z chin. ludzie na czytają ofert czy regulaminów i później takie są właśnie skutki...
Przy pierwszym sklepie allegro będzie służyło głównie do ściągnięcia klientów na stronę - czyli wystawionych i promowanych będzie tylko kilka/kilkanaście produktów w konkurencyjnej cenie.
Na produktach drugiego sklepu (opartego tylko na allegro) mam bardzo dobrą marżę - ale koszt pozyskania klienta np. przez adwords mógłby być nieopłacalny.
Allegro z każdym rokiem, każdą aktualizacją utrudnia biznes sprzedającym (np.brak możliwości wystawienia komentarza kupującemu) ale jak na razie ma monopol Smile

jarunioo7 napisał(a):Jeśli swoją sprzedaż kierujesz do ludzi, a nie dla firm + Twój obrót jest mniejszy niż ~16 650 zł / msc to najlepszy według mnie jest ryczałt 3% + brak VAT. Fakturę możesz wystawiać bez podatku VAT. Domyślam się, że na zmiany już za późno ale według mnie temat wart przemyślenia.
Masz rację. przy małym obrocie lub małych kosztach prowadzenia działalności i dużej marży faktycznie ryczałt wyjdzie najkorzystniej.
w moim przypadku, działalność gospodarczą i tak już prowadzę więc wystarczyło tylko dopisać PKD Smile


RE: DROPSHIPPING, czyli sklep internetowy bez inwestycji - patttson - 13-10-2017 11:16

jak wygląda sytuacja z odprowadzaniem podatkow, jesli jest sie niepelnoletnim?


RE: DROPSHIPPING, czyli sklep internetowy bez inwestycji - twardy - 13-10-2017 11:39

Rodzicom powiedz i niech sie tym zajma.


RE: DROPSHIPPING, czyli sklep internetowy bez inwestycji - Doctrine - 13-10-2017 11:51

Powodzenia i obserwuję, też próbuję swoich sił w dropshippingu. Teraz najlepszy okres bo święta się zbliżają. Wysokich zarobków życzę!


RE: DROPSHIPPING, czyli sklep internetowy bez inwestycji - kniew - 13-10-2017 11:53

@[patttson]
o ile rodzice prowadzą działalność gospodarczą Smile w przypadku dropshippingu jest konieczna, ponieważ to ty jesteś sprzedawcą i ty jesteś odpowiedzialny za wystawienie rachunku, obsługę zwrotów, gwarancji itd.

@[Doctrine]
dokładnie! dlatego sprężam się żeby wszystko już w listopadzie działało Smile W jakiej branży dzialasz?


RE: DROPSHIPPING, czyli sklep internetowy bez inwestycji - Doctrine - 13-10-2017 16:16

@kniew elektronika i gadżety Wink


RE: DROPSHIPPING, czyli sklep internetowy bez inwestycji - shooreck - 13-11-2017 08:06

@[kniew] coś się jeszcze będzie tutaj działo? Wink


RE: DROPSHIPPING, czyli sklep internetowy bez inwestycji - lycho - 03-12-2017 14:15

Bardzo interesuje mnie temat dropshippingu. Będę śledził.