Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Weryfikacja konta FB poprzez wysłanie zdjęcia - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Weryfikacja konta FB poprzez wysłanie zdjęcia (/Temat-Weryfikacja-konta-FB-poprzez-wyslanie-zdjecia-151299)



Weryfikacja konta FB poprzez wysłanie zdjęcia - wydra87 - 04-10-2017 12:16

Wykonam weryfikację konta FB poprzez wysłanie zdjęcia.

Podana wyżej metoda weryfikacji konta na facebooku jest w ostatnim czasie jedną z popularniejszych form stosowanych przez system bezpieczeństwa fb.
Jeśli posiadasz wartościowe dla Ciebie konto na fb, które "padło" właśnie na tą metodę weryfikacji - zapraszam do współpracy.

Zaznaczam, że NIE gwarantuję w 100 % skuteczności przejścia takowej weryfikacji.
Warunki jakie musi spełnić osoba, która chce skorzystać z mojej oferty:

- konto, które mam odblokować nie może być "świeżynką" - zajmuję się tylko stażowymi kontami (minimum 6 miesięcy)
- przesłanie informacji o koncie - przede wszystkim płci, oraz (jeśli pamiętasz) potencjalny wiek "osoby z konta"
- no i oczywiście niezbędne dane do logowania (dobrze by było, gdyby była także data urodzenia osoby, na które założone jest konto).

Konto zablokowane w ten sposób nie stoi na straconej pozycji - jeśli jest zablokowane i tak nie możesz go użyć, a po nie długim czasie z reguły pojawia się na nim dezaktywacja.
Moja metoda weryfikacji do tej pory sprawdziła się na 22 spośród 24 weryfikowanych kont. W przypadku, kiedy weryfikacji nie uda się przejść, konto przechodzi w tryb dezaktywacji - dlatego też uprzedzam, aby osoba zamawiająca usługę nie miała ewentualnych pretensji.
Reasumując - możesz odzyskać konto, które wydaje ci się, że już straciłeś.

Cena usługi = 10,00 zł (płatność PP, Przelew Bankowy) Czas wykonania - do 48 godzin (zazwyczaj trwa to około 1 dzień)

Osoby zainteresowane zapraszam do współpracy.


RE: Weryfikacja konta FB poprzez wysłanie zdjęcia - Czaq - 08-10-2017 11:04

Polecam! Utrzymuje kontakt z wydrą od pewnego czasu i nie raz już mi pomógł z kontami gdy nie miałem sam czasu Wink


RE: Weryfikacja konta FB poprzez wysłanie zdjęcia - R4z3l - 08-10-2017 20:17

pierwsze zlecenie zaliczone, konto odblokowane ekspresowo, polecam!


RE: Weryfikacja konta FB poprzez wysłanie zdjęcia - Aimaro - 21-03-2018 23:50

siemanko kolego,a ja mam problem co zaloze konto zaraz weryfikacja,dodalem nawet fotke tak zwane selfie i tak dezakktywowali, masz jakis pomysl Wink ? dobrze place


RE: Weryfikacja konta FB poprzez wysłanie zdjęcia - Karolina210 - 05-05-2018 07:45

Witam napisz do mnie prosze na gg Smile Podaj numer na PW


RE: Weryfikacja konta FB poprzez wysłanie zdjęcia - Rozarozyczka162 - 08-10-2018 14:43

Jestem zainteresowana Instagram rozarozyczka


RE: Weryfikacja konta FB poprzez wysłanie zdjęcia - nunek07 - 08-10-2018 21:24

A czy masz może jakiś patent na konta, do których nie mam już podanych nr tel? Big Grin albo dostępu do maili?


Weryfikacja konta FB poprzez wysłanie zdjęcia - Admin - 14-09-2019 15:46

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.