Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Brak pozycji w Google - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Pozycjonowanie (/Forum-Pozycjonowanie-398)
+--- Dział: Pytania i Problemy dotyczące SEO (/Forum-Pytania-i-Problemy-dotyczace-SEO-400)
+--- Wątek: Brak pozycji w Google (/Temat-Brak-pozycji-w-Google-151270)



Brak pozycji w Google - TelegramGrzegorz - 03-10-2017 11:16

Witajcie, przygotowałem artykuł pod wychodzące wydarzenie
[Obrazek: 45925987692123539871.png]

tutaj jest niby wszystko ok ale google nic nie widzi, szukając po słowach kluczowych nie widać mnie Sad Ba, wpisując słowo kluczowe + nazwę domeny robociki nie potrafią mnie odnaleźć.Ktoś wie dlaczego tak jest?

Wpisywałem w google site:nazwadomeny.pl i niby jest ok, google widzi strone oraz artykuły na niej dodane.Pierwszy raz przy pisaniu tekstu przyłożyłem się jak trzeba, nie kopiowałem tekstów wszystko pisałem sam.

Ktoś wie o co kaman? Idea


RE: Brak pozycji w Google - kukiz87 - 03-10-2017 11:31

Może nie za indeksował jeszcze po prostu ? moje wpisy w googlach np pojawiają się po ok tygodniu


RE: Brak pozycji w Google - TelegramGrzegorz - 03-10-2017 11:35

(03-10-2017 11:31)kukiz87 napisał(a):  Może nie za indeksował jeszcze po prostu ? moje wpisy w googlach np pojawiają się po ok tygodniu

Na prawdę tak długo?W takim razie poczekam Wink


RE: Brak pozycji w Google - lechoo - 03-10-2017 14:28

Jeśli masz podpiątą stronę pod Google Search Console, możesz zgłosić ten url do indeksacji. Na pewno będzie szybciej. (czasami po godzinie już taki link w indeksie jest)


RE: Brak pozycji w Google - Infkomp - 03-10-2017 15:56

Google i tak zaindeksuje tak jak bedzie chcialo.
To nie jest firma , w ktorej wszystko dzieje sie z dnia na dzien przy takim oblezeniu to wszystko musi potrwac.
Wszystko sie zaindeksuje , spokojnie.


RE: Brak pozycji w Google - churel - 03-10-2017 16:13

Jeżeli domena jest nowa odczekaj 7 dni ( okres ruchomy czasami łapie odrazu a czasami dopiero po 5-10 dniach) wtedy będziesz widoczny Wink jeżeli nie na konkretną frazę to na fraza + domena napewno Wink


RE: Brak pozycji w Google - TelegramGrzegorz - 03-10-2017 18:33

dzięki za podpowiedzi, dopiero pogłębiam wiedzę na temat SEO dlatego też zapytałem.Co do domeny to jest ze stażem, czasami FB ją blokuje i trzeba przepisywać kody bezpieczeństwa ale myślę, ze do google to nic nie ma.