Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pożyczka społecznościowa czy inna? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Pożyczka społecznościowa czy inna? (/Temat-Pozyczka-spolecznosciowa-czy-inna-151246)



Pożyczka społecznościowa czy inna? - Krashai - 02-10-2017 15:42

Witam, potrzebuję do 05.10 pieniędzy, dokładnie 500zł albo 1500zł. Wtedy do 13.10 oddaję przy pożyczce 500zl, 750zł a przy pożyczce 1500zł oddaje 2000zł.

Żadna firma pożyczkowa nie chce udzielić mi pożyczki ponieważ nie posiadam zaświadczeń o zarobkach... Jak ktoś się coś orientuję to proszę o odpowiedź w temacie.


RE: Pożyczka społecznościowa czy inna? - rachman - 02-10-2017 16:28

Społecznościowej nie wiem czy zdążysz zweryfikować się itd. Albo prywatna pożyczka albo chwilówki itp. próbuj. Na pewno wszystkie firmy "przeleciałeś" które dają?
Zerknij jak chcesz na moich stronkach na których polecam pożyczki między innymi jak chcesz: tutaj albo tutaj.

Kiedyś w vivus brałem i nie potrzeba było papierów, w miloan jak podglądałem też mało formalności ale nie patrzyłem wszystkiego. Może od kwoty zależy jakie papierki wołają.


RE: Pożyczka społecznościowa czy inna? - Krashai - 03-10-2017 12:09

Nie przyznali mi ani w Vivus ani w miloan.
Próbowałem na kilku z Twoich ale to samo...


RE: Pożyczka społecznościowa czy inna? - Xanter98 - 03-10-2017 15:52

Spróbuj wziąć dużo mniejsze kwoty w kilku firmach. Możliwe, że po 100zł-200zł Ci przepuszczą.


RE: Pożyczka społecznościowa czy inna? - rachman - 03-10-2017 16:02

Jak wyżej - w kilku firmach po 300 zł i może pójdzie. Nawet w tych samych próbuj firmach ale mniejsze kwoty?


RE: Pożyczka społecznościowa czy inna? - Frankslen - 03-10-2017 21:43

Provident , zastaw rzeczy w lombardzie , możesz wziąć telefon / laptop u jakiegoś operatora , a później sprzedać sprzęt -> to jedyne co mi przychodzi do głowy żeby zdobyć pieniądze na " wczoraj "


RE: Pożyczka społecznościowa czy inna? - rachman - 07-10-2017 19:22

Spróbuj jeszcze tutaj
Doradcy powiesz czego szukasz - wg opisu szukają też wśród ofert firm pożyczek pozabankowych. Może znajdą coś co ominąłeś.