Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak zakładać konta na YT bez weryfikacji ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: YouTube (/Forum-YouTube-454)
+--- Wątek: Jak zakładać konta na YT bez weryfikacji ? (/Temat-Jak-zakladac-konta-na-YT-bez-weryfikacji-151238)

Strony: 1 2


Jak zakładać konta na YT bez weryfikacji ? - Melo - 02-10-2017 10:41

Witam, mam taki problem że nie raz są momenty że zakładam z 10 kont pod rząd i weryfikacja nie wyskakuje , a nie raz jest dzień że założę 1 konto i od razu weryfikacja , korzystam z internetu mobilnego ze zmiennym ip oraz czyszczę cookies po każdej próbie założenia, wykorzystuje przeglądarke chrome . Ktoś może ma jakąś rade żeby ta weryfikacja nie wyskakiwała ?


RE: Jak zakładać konta na YT bez weryfikacji ? - Nikola Tesla - 02-10-2017 11:01

Czyścisz cookies itp, ale YT i tak wykrywa ID urządzenia > pierwsza wskazówka.
Chrome = google = YT > druga wskazówka


RE: Jak zakładać konta na YT bez weryfikacji ? - Melo - 02-10-2017 12:00

Tak się właśnie domyślałem że to przez przeglądarkę , to jaką polecisz? + do tego jakaś wtyczka do czyszczenia cookies ,
W trybie incognito też jest id wykrywane ?


RE: Jak zakładać konta na YT bez weryfikacji ? - Dante_/ - 02-10-2017 12:30

Co do przeglądarki to możesz używać TOR ( teoretycznie jest to łatka do mozilli ).
https://www.torproject.org/


RE: Jak zakładać konta na YT bez weryfikacji ? - Melo - 02-10-2017 15:45

(02-10-2017 12:30)Dante_/ napisał(a):  Co do przeglądarki to możesz używać TOR ( teoretycznie jest to łatka do mozilli ).
https://www.torproject.org/

Tak ale tam mam ip z tora więc to nie zadziała .


RE: Jak zakładać konta na YT bez weryfikacji ? - NeedDolar - 02-10-2017 20:00

A nie lepiej zrobić weryfikację sms i mieć z głowy? Taka weryfikacja kosztuje około 0.10 $ na przeróżnych stronach.


RE: Jak zakładać konta na YT bez weryfikacji ? - Melo - 02-10-2017 20:15

(02-10-2017 20:00)NeedDolar napisał(a):  A nie lepiej zrobić weryfikację sms i mieć z głowy? Taka weryfikacja kosztuje około 0.10 $ na przeróżnych stronach.

Piszesz o smspva za 0.20$ gdzie są za 0.10 $ ? Tak tylko że to nie nie zmienia tematu chciałbym uniknać bana na wszystkie konta jeśli by sie taki zdarzył bo youtube wykryje że loguje sie z tego samego komputera. Więc pytanie jak ukryć id komputera ?


RE: Jak zakładać konta na YT bez weryfikacji ? - przeCinek19 - 02-10-2017 20:37

A ja mam takie pytanie.
Od pewnego czasu nawet jak wrzucę swój własny nagrany filmik jako niepubliczny. Youtube usuwa go za wytyczne dla społeczności.
Dlaczego?
Rozumiem jakby był na publicznym i go ktoś oflagował. Ale na niepublicznym?


RE: Jak zakładać konta na YT bez weryfikacji ? - Melo - 02-10-2017 20:42

(02-10-2017 20:37)przeCinek19 napisał(a):  A ja mam takie pytanie.
Od pewnego czasu nawet jak wrzucę swój własny nagrany filmik jako niepubliczny. Youtube usuwa go za wytyczne dla społeczności.
Dlaczego?
Rozumiem jakby był na publicznym i go ktoś oflagował. Ale na niepublicznym?
Może youtube wykrywa film jako duplikat który kiedyś już został zbanowany , zmieniasz rozmiar filmiku przed wrzuceniem ?


RE: Jak zakładać konta na YT bez weryfikacji ? - przeCinek19 - 02-10-2017 21:05

Film stworzyłem ja od podstaw. Nic nie było doklejane z sieci. Film przedstawia działanie aplikacji którą sam stworzyłem.
Podejrzewam że o chodzi o słowa kluczowe.