Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Prezent dla 6latki - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Prezent dla 6latki (/Temat-Prezent-dla-6latki-151237)



Prezent dla 6latki - Day - 02-10-2017 10:33

Witam wszystkich.
Co kupilibyście na urodziny 6latce? Myślałam nad złotymi kolczykami, ale zastanawiam się czy to nie jest za drogi prezent dla takiego małego dziecka, czy nie zgubi szybko itd. Z drugiej strony jestem chrzestną, więc powinnam coś fajnego kupić. Co myślicie?


RE: Prezent dla 6latki - dazy19 - 02-10-2017 10:41

Dla takiego dziecka lepiej jakaś zabawkę Tongue złoto mimo wszystko lepiej zostawić na potem bo jednak może się szybko zgubić


RE: Prezent dla 6latki - Krakersik - 02-10-2017 10:49

Za drogi (zniszczy, zgubi). Poza tym takie dziecko nie doceni że to złoto. Moim zdaniem zwykłe fajne błyskotki wystarczą. Takie moje zdanie Wink No chyba że chcesz się przypodobać jej rodzicom (jako ta matka chrzestna )


RE: Prezent dla 6latki - szykiryki - 02-10-2017 11:04

Nie kupuj dziecku biżuterii, ani sie z niej nie ucieszy (chyba ze przez chwile...), ani na co dzien tez raczej nie będzie używać- no chyba że kolczyki na wcisk, ale w przedszkolu przy zabawie nawet takie świecidełka łatwo zgubić, więc tylko problem.

Jak lubi biżu to raczej zainwestuj w fajne zestawy do robienia biżuterii dla dzieci- takie, które sama zrobi, a przy okazji w razie zguby nie będzie płaczu. Porządne zestawy zaczynają się od 200 zł.

Moja 5-letnia chrześnica teraz na etapie gier planszówek, więc na urodziny dostanie jakąś nówkę. Gry dla maluchów są często "interkatywne" coś nacisnąć, coś zbudować, więc też nie są to tanie rzeczy...


RE: Prezent dla 6latki - zakazanyowoc - 02-10-2017 11:14

A może hulajnoga? Zawsze spoko Big Grin


Prezent dla 6latki - yazir - 02-10-2017 17:39

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.