Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Internet radiowy a streamowanie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Dział Tematyczny (/Forum-Dzial-Tematyczny-116)
+---- Dział: Informatyka (/Forum-Informatyka-121)
+---- Wątek: Internet radiowy a streamowanie (/Temat-Internet-radiowy-a-streamowanie-151226)



Internet radiowy a streamowanie - Soplica - 01-10-2017 21:33

Witam czy internet radiowy przekreśla moje szanse na streamowanie? - Mam dobry upload 6mb/s+, sprzęt spełnia wymagania spokojnie tych gier co chcę streamować ale gubi nieregularnie klatki. Ja wiem, że mówi się że radiówka niestabilna bo zależna od pogody itp, ale obecnie na dworze cisza a klatki gubi.

Pingowałem różne strony w wierszu poleceń i nie wykazywało strat pakietów. Nie wiem jak wyszukać przyczyny. Brałem pod uwagę router, ale z pominięciem się łączyłem i dalej gubiło klatki w programie do streamowania

Może polecilibyście jakiś program do diagnostyki lub analizy łącza internetowego?


RE: Internet radiowy a streamowanie - Krakersik - 02-10-2017 10:44

Radiówka nie ma takiej przepustowości jak linie światłowodowe, zawsze mogą się zdarzać utraty pakietów, opóźnienia. Sam używam 6mb do gier jest świetna (CS itp).. ale stream czy serwer na radiowce chyba odpada... Przynajmniej w dużym obłożeniu.


RE: Internet radiowy a streamowanie - PremAccHack - 02-10-2017 11:23

Ustawiasz opóźnienie i myślę że pójdzie sprawdź sam Smile


RE: Internet radiowy a streamowanie - Takahari - 10-10-2017 14:46

Sam miałem "radiówkę" kilka dobrych lat i ci powiem że po za tym co napisali koledzy wyżej czyli
Przepustowość i utraty pakietów to jedno
Liczba użytkowników na jednym nadajniku lub podnadajniku nie wiem jak tam jesteś skierowany...
No i oczywiście do tego wszystkiego dodaj również czynniki atmosferyczne... Wink

Swoją drogą dodam żę kilka dobrych lat temu problemem dla mojej radiówki było drzewo na lini antena - nadajnik co prawdopodobnie odbijało się na prędkości xD