Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Na szlaku po czek - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Na szlaku po czek (/Temat-Na-szlaku-po-czek-151225)

Strony: 1 2


RE: Na szlaku po czek - Nikola Tesla - 11-06-2018 10:40

Siema. Nowy tydzien, nowy ja.

Dopieściłem lockery na Ogads, usunąłem błąd, który mógł psuć trochę konwersję. Generalnie wszystko już wiem, wszystko hula idealnie, testy za nami, teraz jedyne co mi pozostaje to zwiększyć ruch do 1k unikalnych visitorsów. Taki jest główny cel.

A tak poza tym to dobiłem 50$ do pierwszej wypłaty.

Tak wyglądały ostatnie 3 dni
[Obrazek: c2bV2wE.png]

[Obrazek: 4WxBgiA.png]

[Obrazek: Sx263Jg.png]
Groszowe sprawy, ale stwierdziłem, że i tak wrzuce screeny, bo zawsze ciekawiej się czyta. No i w przyszłości fajnie będzie widać progres, a zaczynam jak widać od zera

Mam problem ze stronką testową, z której wpadły dotychczasowe leady. Strona raz działa, a raz jest offline, dzisiaj już 9h offline(!), więc musiałem napisać do supportu, bo takie coś jest nie do pomyślenia. Zobaczymy jak to się rozwiąże, pierwszy raz coś takiego mi się zdarza, a problemy są od paru dni.

Czas brać się do roboty. Kupiłem domenę pod nową stronę i dzisiaj skupiam się głównie na niej. Czas wygenerować większy ruch.

Postanowiłem ustalić sobie małe cele aby było ciekawiej:

1$ / day [DONE]
2$ / day [loading..]
5$ / day [loading.. ]
10$ / day [loading..]
20$ / day [loading..]
50$ / day [loading..]
100$ / day [loading..]


Pozdro


RE: Na szlaku po czek - radek0389 - 11-06-2018 22:23

Gdzie hostujesz strony, że takie jajca masz z działaniem?