Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nowy rok, nowy ja! :D - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Nowy rok, nowy ja! :D (/Temat-Nowy-rok-nowy-ja-D-151218)

Strony: 1 2 3


RE: Dziennik już na poważnie! 2k/msc w pół roku! - qwertybsk - 23-10-2017 07:57

lepiej postawić sobie duży cel niż mały/przeciętny, a skoro stówka dniówką już padła, wszystko przed Nim Smile


RE: Dziennik już na poważnie! 2k/msc w pół roku! - NeedDolar - 23-10-2017 09:28

Dokładnie Smile kwestia tylko metody. Pamiętam swoje początki ze spamowaniem produktami Ali na FB... im bardziej się starałem tym było więcej, ale to nie było przyszłościowe. Także jeżeli odnajdzie się w jakiejś metodzie, która poprzez systematyczną pracę zacznie przynosić efekty, to dniówki rzędu kilku stówek ma w zasięgu ręki Wink nie zgodzę się, że w necie nie da się zarobić tego co na etacie, czy jest aż tak ciężko, że "prawie się nie da". Wszystko jest możliwe Wink


RE: Dziennik już na poważnie! 2k/msc w pół roku! - boss123 - 24-10-2017 09:18

Jedna duperela na stronie może zmienić dzienne zarobki z 5zł na 100zł. Liczy się trochę szczęścia, a poza tym wiedza o marketingu internetowym/psychologii człowieka(klienta): co i jak coś zrobić by zachęcić ludzi do odwiedzania. To tak jak zrobienie pułapki na komary, potrzebnych jest do tego kilka powiązanych ze sobą elementów, jeśli jeden zawiedzie zawiodą wszystkie i żaden komar się do pułapki nie zbliży. Można próbować z butelką (woda, cukier, drożdże) złapie wszystkie owady poza komarami. I o to proszę: https://youtu.be/XaB3Q6Bzwks

Mentorzy w jednym paluszku mają psychologię/marketing.

Nie ilość pracy się liczy a jej jakość. Można latać za chmarą komarów 24h a wystarczy zrobić dobrze funkcjonujące urządzenie które tą robotę wykona w kilka minut.

___
i tak jak zwykle mój komentarz zostanie usunięty, moderacja z d..y. Co z tego że 90% tematów z tego działu jest do wywalenia bo nie wnosi żadnej wartości merytorycznej i jest sprzed roku+. Lepiej usunąć komentarze osoby która ma coś do powiedzenia, a jeśli ktoś mówi za dużo lepiej żeby nie mówił nic bo jeszcze nas skrytykuje.


RE: Dziennik już na poważnie! 2k/msc w pół roku! - YalQus - 29-10-2017 18:29

Witam witam Jerk2
Cały czas działam i działam Big Grin
Efekty mojej pracy można zobaczyć na obrazku poniżej Smile
Zarobione w 10dni Wink
Zarobek prawie z automatu na jednej niszy Wink
Także kto tutaj mówi,że się nie da? Tongue

[Obrazek: Screenshot_1.png]

Następna aktualizacja dziennika niebawem (czyli jak będzie mi się chciało Jerk ) Smile


RE: Dziennik już na poważnie! 2k/msc w pół roku! - jackbriggs - 30-10-2017 15:11

Elegancko, a tak bardzo w Ciebie forumowi guru wątpili haha


RE: Dziennik już na poważnie! 2k/msc w pół roku! - YalQus - 30-10-2017 22:08

Witam!
Dzisiaj szybkie statystyki Smile
Powoli się uzależniam od tego wszystkiego Jerk

[Obrazek: Screenshot_2.png]
Także efekty widać na załączonym obrazku. Jednakże forumowe "guru" dało mi większego kopa do działania. Dzięki za krytykę 2
Większe podsumowanie już niebawem Smile Plus parę nowych ambitnych celów do końca roku Huh


RE: Dziennik już na poważnie! 2k/msc w pół roku! - lycho - 03-12-2017 14:34

Dobrze idzie, ale dawno nie aktualizowałeś. ;/


RE: Dziennik już na poważnie! 2k/msc w pół roku! - YalQus - 28-12-2017 15:56

PODSUMOWANIE 2017
Długo nie aktualizowałem dziennika. Mało się pozmieniało ale także dostałem wielkiego lenia, poprostu nie chciało mi się zarabiać. W głównej mierze spowodowane było to jakimiś dziwnymi sytuacjami z moim bankiem. Dobra dobra teraz sumki, według mnie mogłem dać z siebie o wiele więcej.
2915,93zł


CELE NA 2018
Nauczyć się pozycjonować, zainwestować w krypto Jerk
Lisk ma iść na początku wysoko w górę więc wsiadam do wagonika i zobaczymy co z tego wyjdzie 2


RE: Dziennik już na poważnie! 2k/msc w pół roku! - hufsmoke - 28-12-2017 16:49

Mentorujesz?Big Grin


RE: Dziennik już na poważnie! 2k/msc w pół roku! - YalQus - 28-12-2017 16:50

(28-12-2017 16:49)hufsmoke napisał(a):  Mentorujesz?Big Grin

Sam połowy rzeczy nie ogarniam a co dopiero mentoring...