Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Książka - opinie. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Książka - opinie. (/Temat-Ksiazka-opinie-151210)



Książka - opinie. - TheMe - 30-09-2017 21:17

Witam,
W zeszłym tygodniu w bibliotece szkolnej pojawiła się książka "Finansowy ninja" i stąd (już poprawiam :o) moje pytanie: ktoś czytał? Jakieś opinie nt. tej lektury?

A może jaką inną książka dotycząca finansów/zarabiania wybrać?


RE: Książka - opinie. - szykiryki - 30-09-2017 22:49

Michał Szafrański to łebski gość, mam ksiązke, miałam również okazję zamienić z nim kilka słów w ramach Blog Forum gdańsk.
Jest to raczej książka dotycząca szeroko pojętego oszczędzania, jak masz okazję wypożyczyć w bibliotece, to nic nie tracisz przecież, prawda? :>
Dobra lektura, szczególnie dla tych, którzy na co dzień nie dostrzegają żadnego sposobu na zarobek. Otwarte głowy na pewno skorzystają! Choć dla wiecznych malkontentów- nie polecam.
Jeśli nie wiesz w ogole o co biega, polecam wstępnie podcast'y Michała. Dostępne w necie i na Jego stronie/blogu. Jeśli w jakimś stopniu Cię zaciekawią, sięgnij po książkę. Krótka piłka.

P.S. nie ma takiego zwrotu z tąd...;(


RE: Książka - opinie. - Assasinoo - 01-10-2017 00:22

Wypożyczenie książki nic nie kosztuje, także nic nie tracisz Wink Jeśli chodziłoby o zakup jej, to oczywiście można, ale słyszałem, że to zebrane "do kupy" informacje z bloga Michała dla leniwych ^^

zamiast oszczędzać, zacznij myśleć, jak zarobić więcej Lol oczywiście pół żartem, pół serio