Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[ZAKOŃCZONY] Konkurs od Play.pl - wypełnij prostą ankietę i wygraj super nagrody! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [ZAKOŃCZONY] Konkurs od Play.pl - wypełnij prostą ankietę i wygraj super nagrody! (/Temat-ZAKONCZONY-Konkurs-od-Play-pl-wypelnij-prosta-ankiete-i-wygraj-super-nagrody-15120)

Strony: 1 2


[ZAKOŃCZONY] Konkurs od Play.pl - wypełnij prostą ankietę i wygraj super nagrody! - Razer - 16-10-2010 11:55

KONKURS PLAY.PL

[Obrazek: 74db120f0a8e5646ef5a30154e9f6deb]

Wystarczy tylko wypełnić pierwszą stronę ankiety. Do wygrania są między innymi zestaw kina domowego, nawigacja, weekend w Paryżu, iPhone, Voucher na zakupy o wartości 1000 zł i inne atrakcyjne nagordy.


Wchodzicie tutaj: http://takeprizes.pl/konkurs.html , klikacie w banner, wypełniacie ankietę. I Tyle Big Grin Losowanie odbędzie się, gdy zapisze się 1000 osób.


RE: [KONKURS] Konkurs od Play.pl - wypełnij prostą ankietę i wygraj super nagrody! - rajmek126p - 16-10-2010 11:58

jaki konkurs omg! zarabiasz na tym netsales


RE: [KONKURS] Konkurs od Play.pl - wypełnij prostą ankietę i wygraj super nagrody! - Boonys - 16-10-2010 11:58

Zapisałem się tylko dla tego,że nie mam co robić,ale cóż.
Jest też szansa że może coś wygram Tongue


RE: [KONKURS] Konkurs od Play.pl - wypełnij prostą ankietę i wygraj super nagrody! - D3S1DER1UM - 16-10-2010 12:00

Też wypełniłam ankiete Wink.


RE: [KONKURS] Konkurs od Play.pl - wypełnij prostą ankietę i wygraj super nagrody! - InTeR - 16-10-2010 12:07

Widzę, chcesz się odkuć.. Stracone 2,5k chcesz teraz odzyskać. Jak się zarejestruje 1000osób Razer dostenie 2,5k zł Smile
Nie możesz poprostu wystartować tak jak mówiłeś? Czarujesz coś.


RE: [KONKURS] Konkurs od Play.pl - wypełnij prostą ankietę i wygraj super nagrody! - Razer - 16-10-2010 12:14

Mógłbym umieścić banner na innej stronie, co równałoby się temu samemu. Wy możecie wygrać nagrody, ja przy okazji zarabiam. Ja nie widzę w tym nic złego, ale jak widać tylko Tobie coś nie pasuje.

Pozdro


RE: [KONKURS] Konkurs od Play.pl - wypełnij prostą ankietę i wygraj super nagrody! - InTeR - 16-10-2010 12:31

Nie pasuje mi to, że zaczynasz zarabiać już przed startem serwisu.
Pozdro.

Btw. Widziałeś aby np. ThisBox czy TakeAGift to robił? Jak widać nie, bo jak mają pomysł to zdobywają kasę np. pożyczka.
Jak widać jesteś na to za słaby Smile


RE: [KONKURS] Konkurs od Play.pl - wypełnij prostą ankietę i wygraj super nagrody! - Razer - 16-10-2010 12:35

InTeR przypominam że jest to temat konkursu PLAY.PL.... Jak chcesz udowodnić moją słabość, załóż temat i mnie obsmaruj do woli ;] Nie spamuj.

PS. Co do zarabiania... Ciekawe kto przekonywał mnie do wysłania mailingu za kasę, o treści nakłaniającej do zagłosowania na Twoje zdjęcie w konkursie LENOVO? Najpierw przemyśl co robisz i co piszesz...


RE: [KONKURS] Konkurs od Play.pl - wypełnij prostą ankietę i wygraj super nagrody! - falcon - 16-10-2010 12:44

było!
Mój temat był pierwszy! do kosza z tym!


RE: [KONKURS] Konkurs od Play.pl - wypełnij prostą ankietę i wygraj super nagrody! - InTeR - 16-10-2010 22:57

(16-10-2010 12:35)Razer napisał(a):  InTeR przypominam że jest to temat konkursu PLAY.PL.... Jak chcesz udowodnić moją słabość, załóż temat i mnie obsmaruj do woli ;] Nie spamuj.

PS. Co do zarabiania... Ciekawe kto przekonywał mnie do wysłania mailingu za kasę, o treści nakłaniającej do zagłosowania na Twoje zdjęcie w konkursie LENOVO? Najpierw przemyśl co robisz i co piszesz...

Po 1. To nie było za 2,5k zł Smile
Po 2. Serwis miał NORMALNIE wtedy wystartować. W tym problemu nie widziałbym. Jednak jeśli przekładasz start z dnia na dzień i później dowalasz "ankietę" do wypełnienia bo jeśli nie to nie wystartuje. To jest trochę nie fair.
Uzbierasz 2k zł i powiesz niestety nie osiągnęliśmy wymaganej liczby nara!
Gdybyś to zrobił dobrowolnie za punkty, nie ustalał żadnych wymogów jeszcze by przeszło Smile
Już nic nie piszę. Pozdro