Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak zarobić na użytkownikach strony - prócz Adsense. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Jak zarobić na użytkownikach strony - prócz Adsense. (/Temat-Jak-zarobic-na-uzytkownikach-strony-procz-Adsense-151192)



Jak zarobić na użytkownikach strony - prócz Adsense. - Klycior - 29-09-2017 20:00

Cześć, posiadam pewny serwis internetowy. Nie generuje on sporego ruchu gdyż nisza w którą operuję od 9 miesięcy jest mało popularna - lecz jeśli znajdzie się osoba która wyszuka moich fraz (jednocześnie trafiając w niszę) to jestem w top 1 do max top 3 w google. Adsense niestety to dość marny zarobek ponadto Adblocki i inne syfy znacznie zmniejszają mój zarobek. Nie chcę ograniczyć użytkownikowi widoczności strony aż do czasu kiedy wyłączy adblock gdyż nisza jest dość nietypowa - kierowana do głównie osób starszych.

Statystyki strony wyglądają następująco:
Odwiedziło Odwiedzin
Dzisiaj: 80 446
Wczoraj: 72 691
Last 7 Days: 657 6 054
Last 30 Days: 2 195 27 427
Last 365 Days: 14 295 153 275
Razem: 14 295 153 275

Jeśli użytkownik trafi na stronę wykonuje pewne akcje które szukał gdyż strona jest względem niszy bardzo pomocna i raczej z niej nie wychodzi. Średnio czas według Analitics spędzony na stronie to 13 minut. AdSense to zysk około 40 zł mc. A dla mnie to zbyt mało.
Kiedyś grając w śmieszną grę internetową za każdym razem kliknięcia "Zagraj ponownie" wysyłało mnie na strony które były reklamami. Ktoś wie które serwisy partnerskie są wartę uwagi ? (Przykład > Użytkownik kliknie dalej > Wyświetli mu w nowej karcie jakąś reklamę na zewnętrznej stronie www).

Co innego jeszcze polecacie ? Chętnie wysłucham waszych pomysłów i uwag Smile
Spokojnego mało upojnego weekendu życzę Big Grin No chyba, że kac morderca Wam nie straszny.


RE: Jak zarobić na użytkownikach strony - prócz Adsense. - Xanter98 - 29-09-2017 20:05

Takie reklamy na nowych stronach są strasznie upierdliwe i zawsze zamykam je, zanim zobaczę co oferują.

Może jakiś program afiliacyjny pasujący do Twojej niszy? Zadaj sobie pytanie, czego potrzebują użytkownicy Twojej strony.


RE: Jak zarobić na użytkownikach strony - prócz Adsense. - Klycior - 29-09-2017 20:10

Użytkownicy mojej strony znajdują wszystkie potrzebne informacje których szukali. Ponadto serwis ten ma tak bogate informacje, że użytkownik wraca i to dość często. Nisza ta to nisza którą bardzo dobrze znam i serwis ten jest dość wartościowy gdyż wiele innych stron dość mocnych linkuje je do niektórych artykułów. Ja stronę traktuję hobbistycznie lecz warto byłoby zarobić. Oczywiście nie mogę też przesadzić Smile


RE: Jak zarobić na użytkownikach strony - prócz Adsense. - Xanter98 - 29-09-2017 20:58

Sam musisz ocenić, jakie produkty może kupować większość użytkowników strony. I wtedy dobrać odpowiedni program afiliacyjny, pewnie za kilka leadów dostaniesz więcej niż przez cały miesiąc z adsensa.

Zawsze możesz też napisać kilka postów niezwiązanych stricte z tematyką strony, skoro masz zaufanie ludzi oraz silną domenę. Rozbuduj stronę o nowy poddział, pod który będzie łatwo dobrać produkt, może trafisz do nowej grupy odbiorców wykorzystując to, jaką pozycję ma Twoja domena.


RE: Jak zarobić na użytkownikach strony - prócz Adsense. - Makaronik - 29-09-2017 21:22

Marne pieniądze jak na taka ilość wyświetleń. Strona się marnuje i myślę, że wiem jak można to naprawić.
Jeśli chcesz możesz napisać do mnie na priv może coś wspólnie zaradzimy.


RE: Jak zarobić na użytkownikach strony - prócz Adsense. - prelude - 29-09-2017 21:25

tematyka to jakaś tajemnica? bo tak to wróżymy z fusów i nikt Ci nie pomoże


RE: Jak zarobić na użytkownikach strony - prócz Adsense. - Klycior - 30-09-2017 06:35

Tematyka to motoryzacja.
prelude pytałem o systemy partnerskie które umożliwią mi zarobek. Z innym serwisem siedzę na systempartnerski.pl lecz tam wyciągam na jednej domenie przy 0 nakładzie pracy około 200 zł mc. Szukam czegoś o czym pisałem wyżej, a tj. wysyłanie użytkowników na strony które są reklamami.