Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
17-latek na kryptowalutach - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: 17-latek na kryptowalutach (/Temat-17-latek-na-kryptowalutach-151189)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34


RE: 17-latek na kryptowalutach - Ratchet - 25-10-2017 20:28

Nie jest to chyba najwyższa dniówka na forum, ale i tak gratki Big Grin Możesz powiedzieć czym się kierowałeś wchodząc wczoraj w MCAP i dzisiaj w FLIK (równia pochyła prawie bez odbić).


RE: 17-latek na kryptowalutach - smagalaz - 25-10-2017 20:43

Rekordu forumowej dniówki niestety nie pobiłeś, ale jest się z czego cieszyć. Pomyśl sobie, że miliony polskich ktosiów na taki zarobek pracuje miesiąc-półtora Wink Trzymam kciuki i powodzenia.


RE: 17-latek na kryptowalutach - Fr0shArczi - 25-10-2017 20:52

Może to brzmi głupio ale może jednak zrób sobie przerwę, swoje zarobiłeś, a przerwa 3-4 dniowa cię nie zbawi. Nabierzesz chęci i "odświeżysz" umysł Wink


RE: 17-latek na kryptowalutach - Rollem - 25-10-2017 22:07

(25-10-2017 20:28)Ratchet napisał(a):  Nie jest to chyba najwyższa dniówka na forum, ale i tak gratki Big Grin Możesz powiedzieć czym się kierowałeś wchodząc wczoraj w MCAP i dzisiaj w FLIK (równia pochyła prawie bez odbić).
W przypadku MCAP formacja diamentu z wybiciem w stronę przeciwną od poprzedniego ruchu, wcześniej trójkąty rozszerzające z wybiciem w stronę przeciwną od poprzedniego ruchu. Nie liczyłem na aż taki zysk, ale nie miałem czasu na sprzedaż od razu i gdy już miałem możliwość okazało się, że inwestorzy napompowali aż tak Smile
A FLIK był kupowany bez analizy technicznej. Świeża kryptowaluta, sensowny pomysł i niezły napływ inwestorów, a akurat znajdował się w dołku. BTW FLIK już sprzedany Smile
(25-10-2017 20:43)smagalaz napisał(a):  Rekordu forumowej dniówki niestety nie pobiłeś, ale jest się z czego cieszyć. Pomyśl sobie, że miliony polskich ktosiów na taki zarobek pracuje miesiąc-półtora Wink Trzymam kciuki i powodzenia.
Jeśli jeszcze nie pobiłem, to będę musiał starać się bardziej Tongue Tak z ciekawości, jaka była dotychczas najwyższa dniówka na forum, bo nie znalazłem nigdzie?
(25-10-2017 20:52)Fr0shArczi napisał(a):  Może to brzmi głupio ale może jednak zrób sobie przerwę, swoje zarobiłeś, a przerwa 3-4 dniowa cię nie zbawi. Nabierzesz chęci i "odświeżysz" umysł Wink
Problem polega na tym, że 3-4 dni przerwy od inwestowania to jak 5-letnia przerwa od jazdy samochodem i wiedzy o motoryzacji - jest się zacofanym pod względem nowinek technicznych i trzeba sobie od nowa przypominać jak się prowadziło Tongue
Nawet gdybym miał jedynie czytać i analizować... nie wytrzymałbym bez zainwestowania, bo widząc okazje na bardzo prawdopodobny zysk musiałbym siłą związać sobie ręce żeby nie kupić, poza tym weszło mi już w nawyk kontrolowanie wszystkich wykresów co chwilę. Stwierdziłem, że dopóki co najmniej połowa moich inwestycji z danego okresu przynosi zyski, a straty nie są większe niż zyski to nie będę jeszcze myślał o przerwie, chyba że przerwa niezależna ode mnie.


RE: 17-latek na kryptowalutach - Fr0shArczi - 25-10-2017 22:10

@[Rollem] W sumie masz rację, nie znam się na rynku kryptowalut za bardzo i o tym nie pomyślałem. Faktycznie te 3-4 dni mogą cię jednak zbawić xD Tylko mam nadzieję, że tego nie zaprzepaścisz Big Grin


RE: 17-latek na kryptowalutach - PaidMoney - 26-10-2017 06:27

Największa dniówka na tym forum jaką ja widziałem to coś koło 20 tys, a wyrobił taką dniówkę mikiniki, ponoć jeszcze jemu było daleko do największej dniówki


RE: 17-latek na kryptowalutach - SweetSensi - 26-10-2017 06:41

Rollem jak robisz analizydo krypto, jakiś metatrader, tradingview czy może na podstawie samych wykresów z bittrexa, polo ?


RE: 17-latek na kryptowalutach - Ratchet - 26-10-2017 10:24

(25-10-2017 22:07)Rollem napisał(a):  
(25-10-2017 20:28)Ratchet napisał(a):  Nie jest to chyba najwyższa dniówka na forum, ale i tak gratki Big Grin Możesz powiedzieć czym się kierowałeś wchodząc wczoraj w MCAP i dzisiaj w FLIK (równia pochyła prawie bez odbić).
W przypadku MCAP formacja diamentu z wybiciem w stronę przeciwną od poprzedniego ruchu, wcześniej trójkąty rozszerzające z wybiciem w stronę przeciwną od poprzedniego ruchu. Nie liczyłem na aż taki zysk, ale nie miałem czasu na sprzedaż od razu i gdy już miałem możliwość okazało się, że inwestorzy napompowali aż tak Smile
A FLIK był kupowany bez analizy technicznej. Świeża kryptowaluta, sensowny pomysł i niezły napływ inwestorów, a akurat znajdował się w dołku. BTW FLIK już sprzedany Smile
Chyba jedyną giełdą, z odpowiednio dużymi obrotami, gdzie mogłeś się kierować analizą techniczną kupując MCAP, jest C-CEX, a tam kurs ogólnie spadał, było jedynie kilka odbić po dużych czerwonych świeczkach. Gdzieś Ty tam wypatrzył formacje diamentu?Tongue Na jakim interwale czasowym?Big Grin


RE: 17-latek na kryptowalutach - Rollem - 26-10-2017 15:48

(26-10-2017 06:41)SweetSensi napisał(a):  Rollem jak robisz analizydo krypto, jakiś metatrader, tradingview czy może na podstawie samych wykresów z bittrexa, polo ?
Metatrader, ale warto dodać, że analizy technicznej używam jako mało znaczącego elementu wyboru, nie widzę w nim aż tak dużej przydatności w przypadku kryptowalut, a do tego moje umiejętności wciąż są niewielkie, do tego duża ilość różnych linii na wykresach rozprasza mnie (podobnie mam na matematyce - obecnie na lekcjach matematyki robimy wykresy funkcji, symetrie, wektory etc., i zamiast robić osobno każdy kolejny krok wolę od razu narysować finalny wykres, bo łatwiej wyobrazić mi sobie wykres niż rysować 5 różnych po kolei)
(26-10-2017 10:24)Ratchet napisał(a):  Chyba jedyną giełdą, z odpowiednio dużymi obrotami, gdzie mogłeś się kierować analizą techniczną kupując MCAP, jest C-CEX, a tam kurs ogólnie spadał, było jedynie kilka odbić po dużych czerwonych świeczkach. Gdzieś Ty tam wypatrzył formacje diamentu?Tongue Na jakim interwale czasowym?Big Grin
AT robiłem na podstawie wykresu coinmarketcap, a nie na podstawie wykresu na c-cex (ale tam kupowałem, to się zgadza). Patrzyłem na okres bardzo krótki na przełomie 24/25 października. Nie mam pewności czy aby na pewno był to diament - nie robiłem sobie pięknych linii w metatrader, i spieszyłem się, poza tym moje umiejętności analizy technicznej są wciąż żałosne, a samą analizę techniczną w przypadku kryptowalut traktuję jako dodatek.


RE: 17-latek na kryptowalutach - fusek - 26-10-2017 16:34

ogolnie to zdarza sie ze stracisz?Wink