Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
17-latek na kryptowalutach - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: 17-latek na kryptowalutach (/Temat-17-latek-na-kryptowalutach-151189)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34


RE: 17-latek na kryptowalutach - ~eL - 27-11-2017 23:43

Jestem pod wrażeniem.
Kupujesz jakieś konkretne waluty opierając się o jakieś dane, czy jest to bardziej jak gra i trochę loteria na zasadzie obserwacji trendów ?


17-latek na kryptowalutach - mahuzz - 27-11-2017 23:45

Dołączam się do pytania, imponujące wyniki Wink


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


RE: 17-latek na kryptowalutach - szxy - 28-11-2017 10:38

No i jeszcze jak to jest, że podajesz wyniki w USD a większość par oparta jest o BTC, jak zamykasz pozycje to zamieniasz odrazu na USD, czy trzymasz w BTC a tylko nam podajesz w USD?


RE: 17-latek na kryptowalutach - Rollem - 28-11-2017 11:00

(28-11-2017 10:38)szxy napisał(a):  No i jeszcze jak to jest, że podajesz wyniki w USD a większość par oparta jest o BTC, jak zamykasz pozycje to zamieniasz odrazu na USD, czy trzymasz w BTC a tylko nam podajesz w USD?

Trzymam zarówno w USD, EUR, PLN, jak i BTC, a nawet ETH, podaję zazwyczaj wg kursu przy sprzedaży/kupnie, a jak zapomnę od razu przeliczyć to przybliżam. Staram się wszystko unifikować, a USD uznałem za najbardziej rozpowszechnioną walutę do wyrażania wartości.


RE: 17-latek na kryptowalutach - unsi - 28-11-2017 23:20

Wszyscy piszą o emocjach o liczbach, spekulacjach, inspiracji a moje pytanie brzmi jak Twoje ciało fizyczne ma się względem temu wszystkiemu?


RE: 17-latek na kryptowalutach - hysiu07 - 29-11-2017 09:57

Próbowałem rozgryźć jak to robisz ze ciagle masz zielono ( przeważnie). Sprawdziłem kilka twoich obstawien i nie potrafię zrozumieć do końca jak to ogarniasz. Analiza techniczna ~ z tego co wyczytałem i zauważyłem często nie stosujesz, analiza fundamentalna ok. No ale ok analiza analiza ale skąd czerpiesz info fakt na dłuższy okres analiza fundamentalna jest potrzebna ale Ty grasz na krótko wiec hyip no ale skąd wiesz jak analizujesz ze będzie szło w gore, szczęście ? Nie sadze masz głowę mega ..widziałem kalendarze itp ale nic nie było na te krypto w danym okresie obstawien, kupujesz po promocjach ale nie skrajnych, czyli nie spada do dołka który był w interwale 3 miesięcznym najgłębszy ... chociaż pewnie bierzesz to pod uwagę ze się odbije gdyż tak jest często i wtedy jest promocja wcześniej i wzrost ... skąd czerpiesz info ze np na tak nieznana krypto będzie hyip przeczucie ? Weź rozwikłaj mi to bo przeżyć nie mogę Smile ja się cały czas uczę wiec napewno mi pomoże a mam dużo czasu w pracy itp i mogę obserwować rynek często wiec na krótko mi pasuje Smile


RE: 17-latek na kryptowalutach - Mariuszeek - 29-11-2017 17:24

Krypto rządzi się swoimi prawami. To nie jest forex, czy gpw. Bardzo dużo kryptowalut, wiele o małym dziennym obrocie. Wystarczy, że na jakimiś forum, czacie i np. kilku grupach na facebooku pójdzie informacja, że jakaś kryptowaluta pójdzie w górę. Dzienny obrót wynosi na niej dla przykładu 1 milion dolarów. Osoby ją kupią i w ciągu kilku dni wpompują w nią np. 250k dolarów. Cena poszła w górę, sprzedajemy i mamy zysk. To nie jest regulowany rynek, bardzo łatwo tutaj o różne oszustwa, manipulacje itp.


RE: 17-latek na kryptowalutach - AnonimMilioner - 29-11-2017 18:30

Znowu nie podajesz czasu zakupu kryptowaluty.

(27-11-2017 23:43)~eL napisał(a):  Jestem pod wrażeniem.
Kupujesz jakieś konkretne waluty opierając się o jakieś dane, czy jest to bardziej jak gra i trochę loteria na zasadzie obserwacji trendów ?

Zauważ, że ma taki duży kapitał, że już nie wielki wzrost powoduje dobry zysk. Im większy kapitał tym, większy zysk.


RE: 17-latek na kryptowalutach - ~eL - 29-11-2017 18:46

(29-11-2017 18:30)AnonimMilioner napisał(a):  Znowu nie podajesz czasu zakupu kryptowaluty.

(27-11-2017 23:43)~eL napisał(a):  Jestem pod wrażeniem.
Kupujesz jakieś konkretne waluty opierając się o jakieś dane, czy jest to bardziej jak gra i trochę loteria na zasadzie obserwacji trendów ?

Zauważ, że ma taki duży kapitał, że już nie wielki wzrost powoduje dobry zysk. Im większy kapitał tym, większy zysk.
Nie śledziłem całego wątku ale na pierwszej stronie widziałem że zaczął inwestycje w kryptowaluty z kwotą bodajże 5500zł także ten argument raczej niczego nie udowadnia.


RE: 17-latek na kryptowalutach - unsi - 29-11-2017 21:05

rynki aktualnie szaleją, czym jest to spowodowane?