Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
17-latek na kryptowalutach - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: 17-latek na kryptowalutach (/Temat-17-latek-na-kryptowalutach-151189)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34


RE: 17-latek na kryptowalutach - Rollem - 22-11-2017 17:15

(22-11-2017 15:52)Xavano napisał(a):  A ja bym się tak nie podniecał jak niektóre dzieci tutaj.

Niech kolega zacznie wrzucać tak jak ja wrzucałem screeny z przeprowadzanych transakcji, bo napisać 10 strzałów po 2000 $ na zielono w poście każdy może, ale 10 screenów nie będzie mu się za bardzo chciało przerabiać, bo wystarczy pominąć jedną cyferkę i już widzimy niezgodności.

No chyba, że niektórzy wolą się podniecać dalej z rzekomych kilkutysięczno dolarowych transakcji 17 latka, jak by to była najzwyklejsza rzecz na świecie.

Niech 17 letni kolega milioner zacznie wrzucać zrobione "trejdy" w podobnej odsłonie. 5 sekund roboty jak są prawdziwe screeny, jak nie prawdziwe to trochę zejdzie na przerabianie i pilnowanie zgodności.

[Obrazek: 85876285699645824852.png]

Nie za bardzo rozumiem w jakim celu miałbym wrzucać tutaj miliony screenów. Był okres gdy dziennie przeprowadzałem 10 transakcji kupna, i tyle samo transakcji sprzedaży na drugi dzień - i twoim zdaniem powinienem każdą dokumentować, dodawać screeny? Z ciekawości policzyłem ile transakcji dodałem w dzienniku - już na 3 stronie było to 50, średnio przy 19 stronach daje to ponad 300 transakcji (nie wiem czy rzeczywiście tak jest - wątpię, ale na pewno nie mniej niż jakieś 200 transakcji w dzienniku było), to daje 200 screenshotów... miałbym bawić się w dokumentowanie każdego, dodawanie na forum, i zaśmiecanie miejsca po to, żeby.. no właśnie, żeby co? Żeby dwóm osobom (bo chyba tylko ty i sowiecki odpad macie problem z moją wiarygodnością, przynajmniej tyle pamiętam z postów) udowadniać na siłę, że straciłem kilka (jak nie więcej) godzin swojego życia na dodawanie nieistniejących transakcji, z czego prawie wszystkie nie były (jak to sugerował właśnie chyba sowiecki odpad) dodane jako "zielony fragmencik po fakcie", a były kupione przed wzrostem, i przed wzrostem była transakcja kupna pokazana w dzienniku.
Ja jestem w stanie zrozumieć, że ktoś nie chce oglądać i widzieć mojego dziennika - wystarczy w tym celu nie wchodzić w ten temat, i po problemie. Jestem w stanie zrozumieć, że kogoś boli to, że ja w miesiąc osiągnąłem kilkukrotnie więcej niż on przez kilka lat - spoko, można sobie bluzgać, bo akurat mnie to nie rusza (choć są osoby, które mają słabszą psychikę, i może je to poważnie ranić!), choć to chyba marnowanie czasu? Gdy zaczynałem ten dziennik miałem "gigantyczną" kwotę ok. 2500$, licząc wraz z wartością posiadanych ówcześnie coin'ów, teraz jest 20-krotnie więcej, i zaczynałem od transakcji na poziomie 100 czy 200 dolarów, to nie są zawrotne kwoty, zwłaszcza z perspektywy czasu.

Ale przede wszystkim - po co mam komuś udowadniać moją wiarygodność jeżeli NIC mi to nie da? Nie zamierzam dodawać 300MB screenshotów po to, aby parę osób uwierzyło w moją wiarygodność (sprawdziłem, ile waży jeden screenshot zapisany w paincie w .png - ok. 1,5MB, co przy 200 screenshotach dałoby 300MB) bo szkoda mi na to czasu, szkoda mi na to chęci, i przede wszystkim: NIE MAM CHĘCI ROBIĆ SCREENSHOTÓW, tak więc jeżeli masz problem z moją wiarygodnością to nie zamierzam z tym walczyć, a jedynie proszę o niespamowanie w tym wątku Smile

Kończąc offtop, dodaję kolejne transakcje:

150OTN @19,05$ (2860$)
17K LINK @0,152$ (2585$)
25K RCN @0,095$ (2375$) (dokupuję, czekam na wzrost ~15% i sprzedaję, prosty plan)
20K VIB @0,116$ (2320$)

Razem: 10140$

Pozostało: 29050$

Duży hype na XIN, więc i ja wchodzę - nie widzę podstaw w tym projekcie, nie widzę zbyt dużo sensownych rozwiązań, ale jest hype, a hype = dolary

90K XIN @0,47(3)$ (4260$) (kupiłem w 2 partiach, 60k i 30k xin, dość tanio, i w b. podobnej cenie, jakieś 2,5% różnicy w cenie)

Pozostało: 24790$


RE: 17-latek na kryptowalutach - pspsga - 22-11-2017 19:13

Myślę , że wystarczyłby 1 screen Smile A na tym dzienniku jeszcze żadnego nie widziałem Sad


RE: 17-latek na kryptowalutach - music - 22-11-2017 19:45

Obserwuje i jeśli faktycznie nie chcesz robić screenów z każdej transakcji to proponuje wrzucać saldo , które z dnia na dzień tak pięknie rośnie. Lol


RE: 17-latek na kryptowalutach - Bazor - 22-11-2017 22:19

Wrzuć jeszcze screena z hasłem do konta bankowego Lol
Większość z nas i tak będzie oglądało Twoje poczynania bez względu na jakieś screeny. Nie siędzę w krypto i nie mam dużo czasu obecnie, ale gdybym zaczął to chętnie wystartowałbym od analizy Twoich poczynaniach na tych krypto co obecnie kupujesz Smile

Co chcesz dalej robić z taką sumą pieniędzy?
Masz jakieś plany inwestycyjne o których mógłbyś nam napisać?
Będziesz robił prawko zapewne, więc jaki samochód planujesz kupić ? Tongue


RE: 17-latek na kryptowalutach - Czarsky - 22-11-2017 22:24

(22-11-2017 22:19)Bazor napisał(a):  Będziesz robił prawko zapewne, więc jaki samochód planujesz kupić ? Tongue

Było na samym początku tematu! Smile


17-latek na kryptowalutach - tomek7912 - 22-11-2017 22:27

Od jakiego wkładu wg Ciebie można zacząć handlować?


RE: 17-latek na kryptowalutach - fusek - 22-11-2017 22:31

(22-11-2017 22:27)tomek7912 napisał(a):  Od jakiego wkładu wg Ciebie można zacząć handlować?

Od takiego ktorego eqentualnej straty nie odczujesz. Tu jest jak z bukmacherkaWink


RE: 17-latek na kryptowalutach - Wilkowsky - 22-11-2017 22:49

Świetny temat, zainspirowałeś mnie do działania. Podziwiam, że w takim wieku zachowujesz zimną krew przy takich kwotach.


RE: 17-latek na kryptowalutach - Tidus - 22-11-2017 23:41

@[music] on handluje na wielu gieldach
Gdyby Rollem jeszcze rozdawal reflinki to mialbym 1% watpliwosci w jego wiarygodnosc, ale sam go zapytalem o gieldy ktore poleca i nie wyslal zadnego reflinka, wiec nie mam zadnych watpliwosci.
Pozdro!


RE: 17-latek na kryptowalutach - Rollem - 26-11-2017 17:34

Jeszcze bez aktualizacji, ale piszę, bo uznaję to za ważną sprawę, chodzi mi o to:

https://twitter.com/TheCryptoBird/status/934580974201049089

Więc radzę uważać, jeżeli ktoś operuje na bitfinexie to niech pomyśli czy nie warto zrezygnować ze względów bezpieczeństwa, nawet jeżeli to oznaczałoby mniejsze zyski lub jakąś pracę - ja tam dużo nie mam, ale osobiście się wycofuję - dużo nie tracę, bo korzystałem niewiele.

Dużo się nie zmieniło w dzienniku, więc postaram się zaktualizować dziś wieczorem lub jutro, choć raczej do końcówki grudnia będzie się działo mniej niż dotychczas bo kończy się semestr, a moje oceny i frekwencja wymuszają na mnie przyciśnięcie tematu szkoły żeby nie mieć poprawki/nieklasyfikacji.