Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zapraszanie do polubienia fanpage'a - Słabe powiadomienie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: Zapraszanie do polubienia fanpage'a - Słabe powiadomienie (/Temat-Zapraszanie-do-polubienia-fanpage-a-Slabe-powiadomienie-151163)



Zapraszanie do polubienia fanpage'a - Słabe powiadomienie - Soplica - 28-09-2017 11:24

Witam jak wiadomo na fanpage'u jest możliwość zapraszać do polubienia osoby, które nie polubiły naszego fanpage'a a polubiły danego posta. Niestety problemem jest to, że facebook takiej zaproszonej osobie wysyła pojedyncze powiadomienie, a później już tylko taka osoba w sekcji stron o ile dobrze się orientuję jest w stanie zobaczyć, że została zaproszona do polubienia tej strony.

Są może jakieś na to sposoby? - Nie wiem pisać do takich osób, które polubiły post w wiadomości prywatnej? - Ale z tym też jest problem bo rzadko kto odpisują na wiadomość od nieznajomego Sad


RE: Zapraszanie do polubienia fanpage'a - Słabe powiadomienie - mysc - 02-10-2017 00:44

Nie ma, a przynajmniej nie znam, takich sposobów Smile Jak ktoś nie polubił FP po pierwszym (jedynym) powiadomieniu o zaproszeniu, niestety drugi raz już go nie zaprosisz.


RE: Zapraszanie do polubienia fanpage'a - Słabe powiadomienie - chomik3 - 07-10-2017 11:37

Ja właśnie mam z tym problem. Z kilku testowych kont polajkowałem wpis, z głównego konta zaprosiłem fejki i żaden z fejków nie dostał żadnego powiadomienia o zaproszeniu. Ktoś się z tym spotkał? Niby zaproszono, ale żadnego komunikatu, powiadomienia - nic.


RE: Zapraszanie do polubienia fanpage'a - Słabe powiadomienie - TheAxon - 14-10-2017 18:46

U mnie jest dokładnie to samo, wysłano z 500 zaproszeń, w tym kilka na fake kontach i rzadko z kont nie dostało powiadomienia. Nie wiem co się dzieje... Sad


RE: Zapraszanie do polubienia fanpage'a - Słabe powiadomienie - Soplica - 16-10-2017 00:06

Facebook powinien to poprawić. Wiadomo ludzie są też leniwi i omijają takie powiadomienia itp, no ale kurwa ja zapraszam ludzi regularnie na kilku stronach o dużym ruchu i sytuacje kiedy dani użytkownicy polubiają fanpage są sporadyczne i to bardzo. No chyba, że też rzadko nam dochodzi powiadomienie, że dany użytkownik przyjął zaproszenie do polubienia.


RE: Zapraszanie do polubienia fanpage'a - Słabe powiadomienie - Pocket - 01-12-2017 17:32

Pozwole sobie nie co odkopać temat Smile nie dawno facebook wprowadził opcje wysyłania zaproszeń z fanpage również przez messengera wystarczy zaznaczyc opcje przy zapraszaniu na samym dole okienka "ZAPROS PRZEZ MESSENGER" wtedy wysyła się wiadomość do kazdego z zaproszonych o fanpagu Smile super opcja według mnie, ale wazne jest miec dobrą fotke fp i nazwe - mozna dodać krótką notatke dotyczącą zaproszenia czyli w sumie taki spam pw bez zadnych skryptow botow itp.