Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Szukam bota na gg do losowania - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Boty i Programy (/Forum-Boty-i-Programy-357)
+--- Wątek: Szukam bota na gg do losowania (/Temat-Szukam-bota-na-gg-do-losowania-151142)



Szukam bota na gg do losowania - Haq50 - 27-09-2017 14:04

Witam.
Szukam bota do gadu, który sam będzie losował rozmówców. Jeżeli wylosuje osobę to od razu losuje następną

Mogą być płatne boty.

Ponoć działającego bota miał @MickeyHuntr
Niestety nie potrafię się z nim skontaktować ;/
(http://zarabiam.com/Temat-NOWOSC-Dzialajacy-bot-GG-132048)

Proszę o pomoc


RE: Szukam bota na gg do losowania - Anteriss - 27-09-2017 18:53

Dołączam się do poszukiwań Big Grin Tez próbowałem skontaktować się z @MickeyHuntr, ale nie udało się. Ja poszukuję bota, który będzie sam losował (dostępne!) osoby i wklejał przygotowaną wcześniej wiadomość. Jeżeli ktoś ma to chętnie przygarnę albo kupię Smile


RE: Szukam bota na gg do losowania - Tommek131 - 22-10-2017 13:28

Również się dołączam


RE: Szukam bota na gg do losowania - Manderigon - 22-10-2017 14:29

Napiszcie do mnie na gg 2983040 @[Tommek131]


RE: Szukam bota na gg do losowania - Źrenica - 24-10-2017 15:07

Ma ktoś już takiego bota na sprzedaż? Czy do darmowego odstąpienia? Ewentualnie ktoś chcę się dołożyć do kosztów stworzenia? Big Grin


RE: Szukam bota na gg do losowania - dawidja11 - 25-10-2017 21:56

nie lepiej autikliker?


RE: Szukam bota na gg do losowania - Niewiarygodny - 07-11-2017 05:08

(24-10-2017 15:07)Źrenica napisał(a):  Ma ktoś już takiego bota na sprzedaż? Czy do darmowego odstąpienia? Ewentualnie ktoś chcę się dołożyć do kosztów stworzenia? Big Grin
ja posiadam takiego bota, jest napisany w JS, implementuje się go w konsole google chrome i może działać w tle całe życie.
Jak uzyskam 50 postów wrzucę go w dział sprzedaży.


RE: Szukam bota na gg do losowania - foulprune - 07-11-2017 13:47

Taki bot to najprostsze co może być Big Grin Zastanawiam się wgle jaki jest sens takiego działania Big Grin , sam zrobisz sobie takie cos w BASie np.


RE: Szukam bota na gg do losowania - Wxjtek - 07-11-2017 15:58

Cześć, wkrótce pojawi się takowy program do gg za darmo Wink.