Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak zarobić na instagramie? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Jak zarobić na instagramie? (/Temat-Jak-zarobic-na-instagramie-151107)



Jak zarobić na instagramie? - wirrles - 25-09-2017 23:47

Ma ktoś jakiś dobry affiliate program dla insta z 1000+ followersów realnych i aktywnych? Albo ogólnie jakieś sugestie.


Jak zarobić na instagramie? - Snaggy - 25-09-2017 23:52

Moze amazon affiliate i sprzedawac jakies produkty, ewentualnie teespring i koszulki.

Sent from my Redmi 4X using Tapatalk


RE: Jak zarobić na instagramie? - wirrles - 26-09-2017 00:18

Na teespring'u projektuje własne koszulki i sprzedaje, a produkcja i dystrybucją zajmuje się firma? Czy jak to dokładnie wygląda? Dzięki za sugestie.


Jak zarobić na instagramie? - Snaggy - 26-09-2017 00:36

Dokladnie, tyle ze tam jest fajna prowizja i wysylka miedzynarodowa w odróżnieniu od cupsella.

Sent from my Redmi 4X using Tapatalk


RE: Jak zarobić na instagramie? - mysc - 26-09-2017 21:01

Dobór programu zależy od tego kim sa odbiorcy reklamy.. 1000 aktywnych osób, tzn. kogo ?Smile Kobiety? Mężczyźni? Dzieci? Gimbusy?

Najlepiej podaj tematykę profilu po prostu i wówczas możemy się zastanowić Smile


RE: Jak zarobić na instagramie? - cezar78 - 02-10-2017 18:30

Ja mam 5k prawdziwych followersów i zero klików w linka na moim profilu, insta to ciężki temat do monetyzacji, może jak bede mial 50k to da się zarobić na shout outach


RE: Jak zarobić na instagramie? - wirrles - 03-10-2017 07:30

Ja jak dobilem 1k to milem ok. 50 klikow na refach, ale niestety mialem takie, za ktore prowizje dostawales po wydaniu pieniedzy przez typa wiec 0 profitu so far.