Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ostatni Generalny Restock za nami! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Ogólnie o Lockerz (/Forum-Ogolnie-o-Lockerz-20)
+----- Wątek: Ostatni Generalny Restock za nami! (/Temat-Ostatni-Generalny-Restock-za-nami-15110)

Strony: 1 2 3 4


RE: Ostatni Generalny Restock za nami! - MotorniczyTramwaju - 16-10-2010 09:31

Szkoda Sad Chyba czas zrobić sobie małą przerwę, zobaczyć czym się je 24/7 oraz jak to będzie z SHOP/UW restockami. Co do wczorajszego generala to wszystko było pewnie OK tylko u mnie w LRC po kliknięciu w Macbooka nic się nie działo Tongue


RE: Ostatni Generalny Restock za nami! - Miu - 16-10-2010 10:03

Restock był udany,nic warościowego nie mam ze względu na chciwość Smile gdybym psozedło po nano to bym miał ;p


RE: Ostatni Generalny Restock za nami! - omisiu - 16-10-2010 10:36

Po raz pierwszy się na restock spóźniłem 30 minut


RE: Ostatni Generalny Restock za nami! - schnappi222 - 16-10-2010 10:43

Ja 15min przed wyłączyłem kompa ale i tak tasker mi sie zepsuł i nie moge odtwarzać. Nayare ile Ci zajęło zamówienie tego New Ipoda Touch?? Tak w ogołe to Ci gratuluje Smile


RE: Ostatni Generalny Restock za nami! - Yanke$ - 16-10-2010 10:58

Nie było mnie na nim Smile Ale trudno się mówi:] Liczymy gorąco na aukcje i gratulujemy wszystkim zwycięzcom!


RE: Ostatni Generalny Restock za nami! - tomsonFCB - 16-10-2010 11:44

Przegapiłem restock niestety Sad ok 00:05 poszedłem się kimnąć i wstałem o 00:45 i już było po. Byłem strasznie zmęczony bo na shopowy długo czekałem i spałem zaledwie 2 godz. Trudno teraz czekam na 24/7 Big Grin


RE: Ostatni Generalny Restock za nami! - DonHoracy - 16-10-2010 12:16

Ja też byłem na shopowym (na powtórce również) i jakoś potrafiłem dotrwać do generala Tongue Jeszcze zgarnąłem na nim ipoda i jakoś mi się nie chciało spać Tongue


RE: Ostatni Generalny Restock za nami! - zioomek65 - 16-10-2010 12:20

(16-10-2010 09:31)motorniczytramwaju napisał(a):  Szkoda Sad Chyba czas zrobić sobie małą przerwę, zobaczyć czym się je 24/7 oraz jak to będzie z SHOP/UW restockami. Co do wczorajszego generala to wszystko było pewnie OK tylko u mnie w LRC po kliknięciu w Macbooka nic się nie działo Tongue
U mnie po kliknięciu w Toucha 32GB tez nic sie nie stało ... 4


RE: Ostatni Generalny Restock za nami! - DonHoracy - 16-10-2010 12:25

Cytat:U mnie po kliknięciu w Toucha 32GB tez nic sie nie stało ...
Każdy miał taki błąd, nikt nie zamówił przez LRC Smile Ciekawe czy enesce upora się z tym do przyszłego restocku.


RE: Ostatni Generalny Restock za nami! - Miu - 16-10-2010 12:53

kurde no,wchodzę,widzę że iPoda touch 4gen 8gb juz nie ma,ale 64 i 32 jeszcze stoją.wchodze więc w 32,wypełniam i...główna.Najprawdopodobniej Nayare zgarnął mi z przed nosa Big Grin