Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ostatni Generalny Restock za nami! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Ogólnie o Lockerz (/Forum-Ogolnie-o-Lockerz-20)
+----- Wątek: Ostatni Generalny Restock za nami! (/Temat-Ostatni-Generalny-Restock-za-nami-15110)

Strony: 1 2 3 4


Ostatni Generalny Restock za nami! - DonHoracy - 16-10-2010 01:22

[Obrazek: 46342418.png]

W nocy z 15 na 16 odbył się generalny restock (ostatni generalny restock na lockerz). Zaczął się on ok, godziny 00:30. Wszystko przebiegło bardzo sprawnie, zero lagów czy innych utrudnień.

Osobną sprawą były boty takie jak: Extreme Redemer i Lockerz Live Redemptions (LRC). Ten drugi w 90% w ogóle się nie sprawdził. W kategoriach wyskakiwał biały ekran, nie ładowała się w ogóle lista, niektórym scrashowało program tak jak na wczorajszym (a właściwie dzisiejszym Shopowo-Tapetowym restocku który odbył się o 3.15 rano, a jego powtórka o 5.15).
Jednak niektórym osobom udało się zamówić, przynajmniej tak pisali pod swoimi screenami z zamówieniami. ER zadziałał w miarę prawidłowo.
Można było nim zamówić nagrodę bez większych komplikacji chociaż niektórzy mieli problemy przy logowaniu.

Wracając do samego restocku przebiegł on jak za starych dobrych czasów, wszystko robiło się samemu. Nagrody poszły w miarę szybko (czyli standard).
Po jakiś 15 minutach PTZPlace zostało zamknięte, prawdopodobnie z powodu wykupienia wszystkich nagród Wink

Na restocku dostępne były te same rzeczy co na Shopowo-tapetowym. Nie było tylko niektórych kostiumów.
Niestety nie dysponuję screenami dlatego musicie zdać się na same słowa.

Reasumując jak na ostatni restock Lockerz "nie dało dupy".
Wielu z was pewnie będzie narzekało na to uzupełnienie, ponieważ bot was zawiódł ale nie bez powodu został on oznaczony tagiem BETA.
Twórca doskonale zdawał sobie sprawę, że program może nie zadziałać i nie ukrywał tego.

Zapraszam do wypowiedzi i komentarzy Smile



RE: Ostatni Generalny Restock za nami! - BartuS - 16-10-2010 07:07

;(((( Żegnaj PTZPlace ;(((((


RE: Ostatni Generalny Restock za nami! - Songoku - 16-10-2010 07:21

Żegnaj PTZPlace Sad witajcie długie i przespane noce Smile


RE: Ostatni Generalny Restock za nami! - alien97 - 16-10-2010 07:56

Ehh... To był urok lockerz. Długie kampienie na TS do późna... Niestety ;(


RE: Ostatni Generalny Restock za nami! - Nayare - 16-10-2010 08:43

Dobry restock bylWink Tylko to wczytywanie sie nagrod we flashu takie dziwneBig Grin


RE: Ostatni Generalny Restock za nami! - Dominator - 16-10-2010 09:11

Cóż nic nie zamówiłem, a w porę wszedłem do PTZ Place (spałem i mama mnie obudziła bo komp wył) Big Grin, FLASH nie chciał mi się ładować (ładował się bardzo wolno i nie zdążyłem zamówić), zostają aukcje ...


RE: Ostatni Generalny Restock za nami! - KoGi - 16-10-2010 09:12

Jak dla mnie ostatni restock udany Smile będzie mi brakował generali ale cóż trzeba uszanować decyzję Lockerz Smile


RE: Ostatni Generalny Restock za nami! - tokrzys14 - 16-10-2010 09:16

sratata ;D Już w styczniu był ostani ;d Niby ^^


RE: Ostatni Generalny Restock za nami! - Nayare - 16-10-2010 09:22

Shopowe jeszcze przeciez zostajaWink


RE: Ostatni Generalny Restock za nami! - Parada - 16-10-2010 09:30

Eh, znowu przez LRC nie udało mi się zgarnąć nagrody. Ale trudno, teraz mi zostaje wbijać jak najwiecej PTZ i może coś na aukcjach wezme ;D