Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Mentor od Kryptowalut - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Mentor od Kryptowalut (/Temat-Mentor-od-Kryptowalut-151081)

Strony: 1 2


Mentor od Kryptowalut - SurpriseYT - 24-09-2017 22:04

Witam!
Od jakiegoś czasu interesuje się tematem kryptowalut i poszukuje kogoś kto by mnie poprowadził i dal wskazówki jak grac na giełdzie z waluta. Nie wiem co mogę zaproponować w zamian. Moge płacić, oddawać procent, podzielić się swoja wiedza z dziedzin które ja ogarniam, rejestrować się z reffow.

Mam w planach duzo zainwestować, ale dopiero jak będę ogarniaćSmile

Proszę o kontakt PW z propozycjami!

Pozdrawiam!


RE: Mentor od Kryptowalut - twardy - 24-09-2017 22:04

Tylko Meloman!


Mentor od Kryptowalut - Snaggy - 25-09-2017 04:21

Zgadza sie, meloman kozak jesli chodzi o krypto.

Sent from my Redmi 4X using Tapatalk


RE: Mentor od Kryptowalut - SurpriseYT - 26-09-2017 19:07

Meloman mentoruje?


RE: Mentor od Kryptowalut - SurpriseYT - 15-10-2017 17:14

Niestety nie moge sie skontaktowac z Melomanem. Mentoruje ktos jeszcze z kryptowalut?


RE: Mentor od Kryptowalut - argon91 - 19-10-2017 21:36

także szukam Smile


RE: Mentor od Kryptowalut - AnonimMilioner - 25-10-2017 15:27

pw w


RE: Mentor od Kryptowalut - qbaskccnt - 07-11-2017 12:02

Też jestem tym zainteresowany, powiedzcie mi czy trzeba mieć duży kapitał aby zaczac? Podanie jakieś linki które mi naświetla z czym to się je.


RE: Mentor od Kryptowalut - Meloman - 17-11-2017 10:42

@[SurpriseYT] @[argon91] @[qbaskccnt] Wybaczcie, nie miałem miejsca w skrzynce, bo nie zauważyłem, że wygasła mi subskrypcja powiększenia skrzynki do 1000 wiadomości Smile

Wiem, że odpisuję po długim czasie, ale zawsze jest nadzieja, że nadal poszukujecie osoby która was wszystkiego nauczy.
Udzielam szkoleń z krypto, to prawda, każdy kto jest zainteresowany niech się po prostu do mnie zgłasza na PW lub GG, ewentualnie kontakt telefoniczny, prawie zawsze jestem pod telefonem Smile



A wam @[twardy] i @[Snaggy] dziękuje za polecenie mnie. Będę jeszcze bardziej się starał Big Grin


RE: Mentor od Kryptowalut - polakos - 19-11-2017 14:36

Zapraszam do kontaktu tylko z wkładem http://zarabiajcie.pl/jak-kupic-bitcoin/