Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Comperialead czy money2money - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Programy partnerskie, sieci afiliacyjne oraz systemy reklamowe (/Forum-Programy-partnerskie-sieci-afiliacyjne-oraz-systemy-reklamowe-92)
+--- Wątek: Comperialead czy money2money (/Temat-Comperialead-czy-money2money-151078)



Comperialead czy money2money - WhiteNigga - 24-09-2017 18:59

Waszym zdaniem który jest lepszy, lepiej się nadaje do promowania programów, ma lepsze stawki, support itp. ? Ciekawi mnie poprostu zdanie innych na temat tych programów.


RE: Comperialead czy money2money - wrzochal11 - 25-09-2017 09:42

Zależy do czego konkretnie chcesz wykorzystać te programy.
Osobiście to bardziej bym polecił M2M, dosyć dobry kontakt z supportem, duży wybór programów.. no, może stawki mogłyby być nieco wyższe. Comperia mi jakoś nie przypadła do gustu, z tego co można przeczytać i na tym forum, to niektóre osoby mają problem z naliczeniami.

Ze swojej strony polecałbym się przyjrzeć jeszcze innym podobnym sieciom afiliacyjnym, jak np. System Partnerski - Bankier, fajna sieć stosunkowo szybko rozliczają kampanię, niezłe stawki, duży wybór produktów. Jedyna wada to brak takiego rozbudowanego programu poleceń. Tutaj można tylko jednorazowo zarobić 50zł, gdy nasz partner zarobi 200zł.
Ebroker, też jest ciekawą pozycją jeśli chodzi o finansowe sieci afiliacyjne, sporo produktów, wysokie stawki, możliwość budowania własnej struktury, 50zł nawet można dostać na starcie. Nie wiem tylko jak kontakt z supportem, bo jeszcze nigdy się z nimi nie kontaktowałem.
Generalnie, to dużo jest tych programów typu M2M czy Compieria, pytania zasadnicze brzmi do czego Ty chcesz je konkretnie wykorzystywać?


RE: Comperialead czy money2money - WhiteNigga - 25-09-2017 16:55

(25-09-2017 09:42)wrzochal11 napisał(a):  Zależy do czego konkretnie chcesz wykorzystać te programy.
Osobiście to bardziej bym polecił M2M, dosyć dobry kontakt z supportem, duży wybór programów.. no, może stawki mogłyby być nieco wyższe. Comperia mi jakoś nie przypadła do gustu, z tego co można przeczytać i na tym forum, to niektóre osoby mają problem z naliczeniami.

Ze swojej strony polecałbym się przyjrzeć jeszcze innym podobnym sieciom afiliacyjnym, jak np. System Partnerski - Bankier, fajna sieć stosunkowo szybko rozliczają kampanię, niezłe stawki, duży wybór produktów. Jedyna wada to brak takiego rozbudowanego programu poleceń. Tutaj można tylko jednorazowo zarobić 50zł, gdy nasz partner zarobi 200zł.
Ebroker, też jest ciekawą pozycją jeśli chodzi o finansowe sieci afiliacyjne, sporo produktów, wysokie stawki, możliwość budowania własnej struktury, 50zł nawet można dostać na starcie. Nie wiem tylko jak kontakt z supportem, bo jeszcze nigdy się z nimi nie kontaktowałem.
Generalnie, to dużo jest tych programów typu M2M czy Compieria, pytania zasadnicze brzmi do czego Ty chcesz je konkretnie wykorzystywać?

Dzięki za odpowiedź.
Głównie ma służyć do polecania pożyczek, chwilówek, kont na własnej stronie.
Comperie na pewno będę miał na stronie ze względu na widget, prosty w edycji itp. ale głównie chciałbym korzystać z jednego programu, który oferuje CPL,CPA+CPS z dobrymi stawkami. Z programu poleceń raczej nie będę korzystał.
Słyszałem też o Agora Performance (fajne stawki) i TM efekt. Ktoś jeszcze się coś wypowie? Big Grin


RE: Comperialead czy money2money - wrzochal11 - 26-09-2017 17:03

Na chwilówki Doaffiliate.net ma chyba najlepsze stawki, nie wiem jak wyglądają takie bardziej techniczne aspekty.


RE: Comperialead czy money2money - jemm - 28-09-2017 11:57

Comperia o wiele dłużej waliduje leady, ale za to ma troszke lepsze stawki.


RE: Comperialead czy money2money - Xanter98 - 28-09-2017 19:38

Jak ja robiłem research to ebrokerpartner miał najlepsze stawki do akurat tego, czego potrzebowałem. Kontakt z supportem 2x, raz telefoniczny, raz poprzez wiadomość i wszystko szybko i sprawnie.