Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Co sądzicie? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Co sądzicie? (/Temat-Co-sadzicie-151046)



Co sądzicie? - TerriblexD - 23-09-2017 17:35

Witajcie. Nazywam się Andrzej i swoją przygodę z zarabianiem w sieci przerabiam po raz kolejny przez co nasuwają się pytania co i jak ale nie będę was pytał o szczegóły bo tematów o PPI i PPA jest tyle, że wystarczyło mi abym się przekonał, że jeszcze jest warto iść w tym kierunku mając dobre nisze.

Na starcie chodzi o mojego strone - bloga https://hacksbots.com/ - co sądzicie o Designu strony? Podoba wam się? Czy jest w miarę to realistycznie zbudowane?

Może macie jakieś propozycje co mam dodać a co wywalić? Ogólnie nastrój chciałem powiązać z grami, nowoczesnymi trendy i hackami (taki blog na start - mam lepszą nisze ale na darmowym serwie i nie będę się chwalił, może kiedyś) i chyba mi się udało ale z racji, że jest tu wiele doświadczonych to na pewno każdy wrzuci swoje 5 gr Smile

Zachęcam do komentowania gdyż za jakiś czas chcę wystartować z dziennikiem i zarobkami Smile


RE: Co sądzicie? - Bartezx1997 - 23-09-2017 18:13

Dodaj stopke albo regulamin, ze nie hostujesz plikow.


RE: Co sądzicie? - TerriblexD - 23-09-2017 18:18

(23-09-2017 18:13)Bartezx1997 napisał(a):  Dodaj stopke albo regulamin, ze nie hostujesz plikow.

Możesz to rozwinąć albo dać mi jakiś przykład? Będę wdzięczny. Chodzi o to, że nie wiem do czego to zmierza ale Hosting leży u Ruskich Big Grin


Co sądzicie? - passion - 24-09-2017 18:30

W niektórych miejscach są literówki.

I tak przy okazji adsense nie płaci za strony min. z hackami do gier.

Wysłane z mojego GT-I9515 przy użyciu Tapatalka


RE: Co sądzicie? - TerriblexD - 24-09-2017 20:20

(24-09-2017 18:30)passion napisał(a):  W niektórych miejscach są literówki.

I tak przy okazji adsense nie płaci za strony min. z hackami do gier.

Wysłane z mojego GT-I9515 przy użyciu Tapatalka

Trudno ich strata beka

Ogólnie troszkę podrasowałem całego bloga i od jutra lecim ze SEO + Postowanie Smile Ogólnie korzystam jakby ktoś był zainteresowany z tego oto HOSTINGU REFLINK USUNIĘTY https://ukit.com
Wygląda na to, że młody hosting w PL i zapowiada się obiecującą bo tworzenie strony jest naprawdę proste i to samo tyczy się bloga a co najfajniejsze można zrobić stronę i testować 14 dni wszystkie opcje bez żadnych opłat. Po 14 dniach możemy edytować stronę ale nie można jej zobaczyć w sieci chyba, że wykupimy płatny plan Premium a mimo wszystko ceny są naprawdę niskie jak za tak wysokiej jakości usługi. Dlaczego wysokie? Nie sama strona i hosting się liczy a jeszcze atuty jakie dany usługodawca posiada a jest to nielimitowany hosting obrazów, transferu, czy też np możliwości tworzenia strony poprzez Widżety przeciągane w odpowiednie miejsce. To nie wszystko bo strony są od razu robione pod UI i UX więc na telefonach czy tabletach nasza strona wygląda świetnie.

A co z SEO? A no tak zapomniałbym - WP (WordPress) ma duże możliwości pod tym względem, wtyczki i w ogóle ale tutaj wszystko również robimy z poziomu panelu edycji strony. Nawet podpisywanie zdjęć przez znacznik ALT i opisu jest możliwe.

Domeny? Owszem - podłączenie banalnie proste bo jest automatyczne i strona już po zakupie domeny działa po kilku minutach gdyż automaty same inicjalizują cały proces przekierowania DNS.

Dużo mogę pisać i mogę zachęcać ale proponuje każdemu by się sam przekonał, że na obecne czasy jest to jedna z lepszy ofert Polsko-języcznych w naszym kraju jeśli mówimy oczywiście o Hostingu z Domeną Smile


RE: Co sądzicie? - Pakula - 25-09-2017 08:38

Ale jak można tak ludzi robić w balona z tymi hackami xD


RE: Co sądzicie? - SemixD - 30-09-2017 08:49

Fajny Design ale mało postów ;p


Co sądzicie? - Hybrid1990 - 30-09-2017 08:54

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.