Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
whitepress.pl - zarabiaj na Snapchacie/ Instagramie/ Facebooku/ Blogu! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: whitepress.pl - zarabiaj na Snapchacie/ Instagramie/ Facebooku/ Blogu! (/Temat-whitepress-pl-zarabiaj-na-Snapchacie-Instagramie-Facebooku-Blogu-151040)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Zarabiaj na Snapchacie/ Instagramie/ Facebooku/ Blogu! - kalutor - 26-09-2017 21:44

Znajomy w tym działa z powodzeniem. Generuje przychód i bardzo chwali support.


RE: Zarabiaj na Snapchacie/ Instagramie/ Facebooku/ Blogu! - Miedziany - 26-09-2017 21:52

(26-09-2017 21:37)Dante_/ napisał(a):  Jedynie co mnie dziwi to "barter" ( to jest wymiana bezgotówkowa jak dobrze kojarzę, tj. np plastry z tej oferty, a fotografia to co Lol )? A co do reszty to masz tylko 4 oferty czy więcej, bo jeżeli tylko 4 to słabo wygląda tam zarobek, bo 200pln/4 promotorów to 50pln na głowę i nie wiadomo jak długo dana promocja ma być na blogu/social media.

Jeszcze coś ode mnie, jeżeli większość ofert jest dla rodzina, dziecko, etc., to lepiej wychodzi sprzedawanie shoutout'ów na własnych social media.

Według mnie to będzie tak jak na np mypayu, z czasem ofert będzie przybywać. Myślę że warto spróbować


RE: Zarabiaj na Snapchacie/ Instagramie/ Facebooku/ Blogu! - Dante_/ - 26-09-2017 22:03

(26-09-2017 21:52)Miedziany napisał(a):  
(26-09-2017 21:37)Dante_/ napisał(a):  Jedynie co mnie dziwi to "barter" ( to jest wymiana bezgotówkowa jak dobrze kojarzę, tj. np plastry z tej oferty, a fotografia to co Lol )? A co do reszty to masz tylko 4 oferty czy więcej, bo jeżeli tylko 4 to słabo wygląda tam zarobek, bo 200pln/4 promotorów to 50pln na głowę i nie wiadomo jak długo dana promocja ma być na blogu/social media.

Jeszcze coś ode mnie, jeżeli większość ofert jest dla rodzina, dziecko, etc., to lepiej wychodzi sprzedawanie shoutout'ów na własnych social media.

Według mnie to będzie tak jak na np mypayu, z czasem ofert będzie przybywać. Myślę że warto spróbować

No nie wiem, zauważyłem że pierwsze kroki WhitePress były już 5 listopada 2013 roku, ale czy wtedy były już oferty to nie wiem.
https://www.whitepress.pl/aktualnosci/strona-7


RE: Zarabiaj na Snapchacie/ Instagramie/ Facebooku/ Blogu! - Miedziany - 26-09-2017 22:07

(26-09-2017 22:03)Dante_/ napisał(a):  
(26-09-2017 21:52)Miedziany napisał(a):  
(26-09-2017 21:37)Dante_/ napisał(a):  Jedynie co mnie dziwi to "barter" ( to jest wymiana bezgotówkowa jak dobrze kojarzę, tj. np plastry z tej oferty, a fotografia to co Lol )? A co do reszty to masz tylko 4 oferty czy więcej, bo jeżeli tylko 4 to słabo wygląda tam zarobek, bo 200pln/4 promotorów to 50pln na głowę i nie wiadomo jak długo dana promocja ma być na blogu/social media.

Jeszcze coś ode mnie, jeżeli większość ofert jest dla rodzina, dziecko, etc., to lepiej wychodzi sprzedawanie shoutout'ów na własnych social media.

Według mnie to będzie tak jak na np mypayu, z czasem ofert będzie przybywać. Myślę że warto spróbować

No nie wiem, zauważyłem że pierwsze kroki WhitePress były już 5 listopada 2013 roku, ale czy wtedy były już oferty to nie wiem.
https://www.whitepress.pl/aktualnosci/strona-7

U mnie siostra zaraz nabije 1k followów a ma dobry profil na insta bo robi sobie z niego bloga... więc bez problemu powinni ją przyjąć i zobaczymy ;d


RE: Zarabiaj na Snapchacie/ Instagramie/ Facebooku/ Blogu! - Miedziany - 02-10-2017 11:58

Ktoś testował już? Big Grin


RE: Zarabiaj na Snapchacie/ Instagramie/ Facebooku/ Blogu! - Dante_/ - 03-10-2017 12:30

Czekałem, na Twoją siostrę Lol, ale jbc to niedługo ( może tydzień ) będę wrzucał normalne konto ( nie pod OGads ) na bota i jak będzie 1k followers'ów to podbiję do WhitePress, więc jeżeli niedługo wystartuję z tym kontem to za jakieś 2 tygodnie powinienem napisać coś.


RE: Zarabiaj na Snapchacie/ Instagramie/ Facebooku/ Blogu! - Miedziany - 03-10-2017 12:36

(03-10-2017 12:30)Dante_/ napisał(a):  Czekałem, na Twoją siostrę Lol, ale jbc to niedługo ( może tydzień ) będę wrzucał normalne konto ( nie pod OGads ) na bota i jak będzie 1k followers'ów to podbiję do WhitePress, więc jeżeli niedługo wystartuję z tym kontem to za jakieś 2 tygodnie powinienem napisać coś.
Sisotra w uja leci i jej 270 followersów brakuje xD


RE: Zarabiaj na Snapchacie/ Instagramie/ Facebooku/ Blogu! - patrolpxd - 03-10-2017 13:11

Ja wrzuciłem konto 2700follow w niedzielę i dalej czekam. Dam znac co i jak

Wysłane z SM-J500FN via Tapatalka


RE: Zarabiaj na Snapchacie/ Instagramie/ Facebooku/ Blogu! - Miedziany - 05-10-2017 12:36

[Obrazek: 7c7d6a133ebc03964915b35216e8539f.png]

A więc idzie zarobić Big Grin Polecam ! Screen oczywiście mój


RE: Zarabiaj na Snapchacie/ Instagramie/ Facebooku/ Blogu! - pspsga - 05-10-2017 15:04

To bylo konto Instgram ?? Ile obserwujacych ?? Jaki czas zbierane ?? Smile