Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
whitepress.pl - zarabiaj na Snapchacie/ Instagramie/ Facebooku/ Blogu! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: whitepress.pl - zarabiaj na Snapchacie/ Instagramie/ Facebooku/ Blogu! (/Temat-whitepress-pl-zarabiaj-na-Snapchacie-Instagramie-Facebooku-Blogu-151040)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Zarabiaj na Snapchacie/ Instagramie/ Facebooku/ Blogu! - Miedziany - 24-09-2017 19:44

Komuś już zgłoszenie przyjęli?


RE: Zarabiaj na Snapchacie/ Instagramie/ Facebooku/ Blogu! - Dante_/ - 24-09-2017 20:47

(24-09-2017 19:44)Miedziany napisał(a):  Komuś już zgłoszenie przyjęli?

Napisałem mail'a do babki od "Influencer marketing" i czekam na odpowiedź zanim się zarejestruję.


RE: Zarabiaj na Snapchacie/ Instagramie/ Facebooku/ Blogu! - Miedziany - 24-09-2017 20:53

Pewnie jutro odpiszą Big Grin


RE: Zarabiaj na Snapchacie/ Instagramie/ Facebooku/ Blogu! - Snaggy - 25-09-2017 03:32

Dajcie znać co i jak Smile

Mam instagram Kulinarny i kilka innych, jestem ciekawy czy przejdą czy muszą to być to tylko profile naszej osoby.


RE: Zarabiaj na Snapchacie/ Instagramie/ Facebooku/ Blogu! - Miedziany - 25-09-2017 08:28

Mi się wydaję że taki kulinarny np przejdzie Big Grin I jako posty reklamowe np jakieś przyprawy z kamisa czy coś Big Grin Warto spróbować i się zgłosić Big Grin


RE: Zarabiaj na Snapchacie/ Instagramie/ Facebooku/ Blogu! - Dante_/ - 25-09-2017 08:53

Wiadomość sprzed chwili od Pani Sandry ( a mail pisałem do Pani Patrycji Rolleyes ), jedynie przechodzi ruch z Polski, więc ruch z krajów obcojęzycznych odpada, także nie akceptowane są profile o tematyce: śmiesznych obrazków, śmiesznych filmików, erotyczne, etc.. Spytałem się także o profil kulinarny i może być, lecz jak to napisała Pani Sandra to każdy przypadek jest traktowany indywidualnie oraz ostateczną decyzję podejmuje ich redakcja, która po weryfikacji i ocenie profilu decyduje czy konto posiada znamiona konta influencerskiego.


RE: Zarabiaj na Snapchacie/ Instagramie/ Facebooku/ Blogu! - Miedziany - 25-09-2017 09:37

(25-09-2017 08:53)Dante_/ napisał(a):  Wiadomość sprzed chwili od Pani Sandry ( a mail pisałem do Pani Patrycji Rolleyes ), jedynie przechodzi ruch z Polski, więc ruch z krajów obcojęzycznych odpada, także nie akceptowane są profile o tematyce: śmiesznych obrazków, śmiesznych filmików, erotyczne, etc.. Spytałem się także o profil kulinarny i może być, lecz jak to napisała Pani Sandra to każdy przypadek jest traktowany indywidualnie oraz ostateczną decyzję podejmuje ich redakcja, która po weryfikacji i ocenie profilu decyduje czy konto posiada znamiona konta influencerskiego.

No to teraz trza sie brać do roboty Big Grin


RE: Zarabiaj na Snapchacie/ Instagramie/ Facebooku/ Blogu! - Snaggy - 25-09-2017 11:34

(25-09-2017 08:53)Dante_/ napisał(a):  Wiadomość sprzed chwili od Pani Sandry ( a mail pisałem do Pani Patrycji Rolleyes ), jedynie przechodzi ruch z Polski, więc ruch z krajów obcojęzycznych odpada, także nie akceptowane są profile o tematyce: śmiesznych obrazków, śmiesznych filmików, erotyczne, etc.. Spytałem się także o profil kulinarny i może być, lecz jak to napisała Pani Sandra to każdy przypadek jest traktowany indywidualnie oraz ostateczną decyzję podejmuje ich redakcja, która po weryfikacji i ocenie profilu decyduje czy konto posiada znamiona konta influencerskiego.
Dzieki dante, ze przekazales pytanie. Wysle reputa na kompie. Szkoda ze ruch tylko z Polski, ale to nie problem zaraz odpale swoje konto na bocie i bede robil follow po tagach #polishgirl wrzuce kilka dobrych fotek bo jestem dobre ciastko i gg amarozo.

Sent from my Redmi 4X using Tapatalk


RE: Zarabiaj na Snapchacie/ Instagramie/ Facebooku/ Blogu! - Miedziany - 26-09-2017 19:01

[Obrazek: d642fea639b8483affd16f7dfa6a0d19.png]

Można ładnie zarobić widzę na tym Big Grin Zobaczymy jak to będzie ! Big Grin


RE: Zarabiaj na Snapchacie/ Instagramie/ Facebooku/ Blogu! - Dante_/ - 26-09-2017 21:37

Jedynie co mnie dziwi to "barter" ( to jest wymiana bezgotówkowa jak dobrze kojarzę, tj. np plastry z tej oferty, a fotografia to co Lol )? A co do reszty to masz tylko 4 oferty czy więcej, bo jeżeli tylko 4 to słabo wygląda tam zarobek, bo 200pln/4 promotorów to 50pln na głowę i nie wiadomo jak długo dana promocja ma być na blogu/social media.

Jeszcze coś ode mnie, jeżeli większość ofert jest dla rodzina, dziecko, etc., to lepiej wychodzi sprzedawanie shoutout'ów na własnych social media.