Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Motyw z grafika, contentem - jak? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarządzanie stronami Internetowymi (/Forum-Zarzadzanie-stronami-Internetowymi-358)
+--- Dział: Wordpress (/Forum-Wordpress-360)
+--- Wątek: Motyw z grafika, contentem - jak? (/Temat-Motyw-z-grafika-contentem-jak-151031)



Motyw z grafika, contentem - jak? - dewe - 23-09-2017 09:09

Witam.

Jak w PA w Wordpress pobieram motywy (jest ich tam kilka tysiecy) to na Demo wygladaja fajnie, maja grafike, content i wyglada ciekawie. Jak pobiere to niestety zero grafik i contentu a sam szablon wyglada jak "gowno". Co zrobic aby pobrac szablon razem z cala zawartoscia i wygladal jak na demo? Lub moze macie inne zrodla szablonow.


RE: Motyw z grafika, contentem - jak? - surfer0700 - 24-09-2017 05:48

W temacie:
Kod:
http://zarabiam.com/Temat-Pomoc-w-wybraniu-drogi-do-zarabiania-150981?pid=1714402#pid1714402

napisałeś:
(21-09-2017 13:12)dewe napisał(a):  ... znam języki HTML5, CSS3, podstawy PHP, czy JS'a też są mi znane... Ponad to dobra znajomość Wordpressa, stworzenie bloga/strony to żaden problem.

to jest dobra znajomość wordpress? Xpokerface

Wracając do Twojego pytania...
Ciężko wróżyć z fusów, ale wszystko tak naprawdę zależy od motywu. PRZEDE WSZYSTKIM zapoznaj się z jego dokumentacją. Zazwyczaj motywy posiadają demo content, tylko trzeba go we właściwy sposób zaimportować. A o tym jak to zrobić dowiesz się na pewno z dokumentacji danego motywu. Smile


RE: Motyw z grafika, contentem - jak? - dewe - 24-09-2017 06:44

Znam Wordpressa. Jestem w stanie zakodowac wlasny motyw. Ale nie wiem jak zaimportowac demo content, ktorego nie ma nigdzie przy pobieraniu motywu. Na innym forum dostalem odpowiedz, ze nie ma takiej możliwosci.


RE: Motyw z grafika, contentem - jak? - polskitrader - 28-11-2017 10:18

Możesz samemu ręcznie ustawić wszystko jak w demo, wystarczy wejść w zakładkę Strony i tam pod daną kategorią pododawać widgety Smile to jest raptem góra 15min pracy Smile