Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Szukam wtyczki] Po wpisaniu [kod] wyświetli zdefiniowaną zawartość - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarządzanie stronami Internetowymi (/Forum-Zarzadzanie-stronami-Internetowymi-358)
+--- Dział: Wordpress (/Forum-Wordpress-360)
+--- Wątek: [Szukam wtyczki] Po wpisaniu [kod] wyświetli zdefiniowaną zawartość (/Temat-Szukam-wtyczki-Po-wpisaniu-kod-wyswietli-zdefiniowana-zawartosc-151023)



[Szukam wtyczki] Po wpisaniu [kod] wyświetli zdefiniowaną zawartość - Onyke - 22-09-2017 18:19

Cześć.
Szukam wtyczki dzięki której będę mógł zdefiniować różne tagi np [zarabiam.com], [opinia], a następnie gdy użyjemy ich przy tworzeniu strony bądź posta wyświetli nam przypisaną do nich wartość.
Przykładowo:
Do tagu [zarabiam.com] przypisuję kod html, który wyświetla mi logo. Gdy użyję tagu [zarabiam.com] przy tworzeniu strony/posta to wyświetli mi ten zdefiniowany kod html.

Mam nadzieję, że mnie zrozumieliście.
Proszę o pomoc Smile


RE: [Szukam wtyczki] Po wpisaniu [kod] wyświetli zdefiniowaną zawartość - sprzetok - 22-09-2017 19:17

Hmm nie wiem czy o to chodzi mozesz uzyc bbspoilera, dajesz tekst i pod niego chowasz kod , po rozwinieciu widac dany kod itp.


RE: [Szukam wtyczki] Po wpisaniu [kod] wyświetli zdefiniowaną zawartość - Onyke - 22-09-2017 19:30

Niestety nie o takie coś mi chodzi.
Zobrazuję to na trochę innym przykładzie:

Mam stronę na której sprzedaję czapki. Ilość czapek jest ograniczona. W panelu ustawiam ile obecnie znajduje się czapek czyli robię tag: [ilość_czapek] i wpisuję tam np <b>159</b>. Teraz gdy za każdym razem przy tworzeniu posta/strony gdy użyję tag [ilość_czapek] to po publikacji będzie tam wyświetlało wartość którą nadałem temu tagowi.
To tylko przykład, nie szukam żadnych wtyczek do zarządzania sprzedażą Lol


RE: [Szukam wtyczki] Po wpisaniu [kod] wyświetli zdefiniowaną zawartość - surfer0700 - 22-09-2017 19:31

Poczytaj o shortcode Smile


RE: [Szukam wtyczki] Po wpisaniu [kod] wyświetli zdefiniowaną zawartość - Onyke - 22-09-2017 19:52

(22-09-2017 19:31)surfer0700 napisał(a):  Poczytaj o shortcode Smile
DZIĘKI! Big Grin
Właśnie o takie coś mi chodziło, już dodałem to co chciałem Big Grin