Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Oszust na forum - SoStrungOut - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Oszust na forum - SoStrungOut (/Temat-Oszust-na-forum-SoStrungOut-151010)



Oszust na forum - SoStrungOut - lolinho - 22-09-2017 10:37

witam, pragnę przestrzec przed tym użytkownikiem, umówiliśmy się na sprzedaż vouchera, wysłałem, przez pierwszy tydzień zbywał mnie że nie ma czasu a pieniądze będą `jutro`, postraszyłem wyłudzaniem, odpisał również że jutro - po czym zniknął ja jakiś czas forum, po powrocie odczytywał tylko moje wiadmości - bez odpowiedzi, jednak gdy napisałem że opiszę go na forum odpisał że nie ma możliwości wykonać płatności w sposób jaki się umawialiśmy i żebym zaproponował inną możliwość. Podałem inną i dałem deadline do wczoraj do południa, po czym napisał że jest w pracy i żebym przedłużył do 20. Zgodziłem się. O 20 zero kontaktu. Użytkownik był jeszcze na forum od tej godziny więc... brak już sił na użeranie, może ktoś rozwiąże tę sprawę.. proszę się trzy razy zastanowić zanim wejdziecie w interesy z tym użytkownikiem.


RE: Oszust na forum - SoStrungOut - Majka - 22-09-2017 11:02

lolinho proszę o dowody.

@[SoStrungOut] proszę o ustosunkowanie się w sprawie.


RE: Oszust na forum - SoStrungOut - lolinho - 22-09-2017 11:14

[Obrazek: image.png]

[Obrazek: image.png]

[Obrazek: image.png]

[Obrazek: image.png]

[Obrazek: image.png]


mam więcej ale myślę że wystarczy


RE: Oszust na forum - SoStrungOut - lolinho - 30-09-2017 00:06

czy mozna sprawdzić czy z tego samego ip nie loguje się na dwa inne konta ??