Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wsparcie mnie ot tak. Eksperyment Bitcoin. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Wsparcie mnie ot tak. Eksperyment Bitcoin. (/Temat-Wsparcie-mnie-ot-tak-Eksperyment-Bitcoin-150947)



Wsparcie mnie ot tak. Eksperyment Bitcoin. - kosek321 - 20-09-2017 08:12

Dzień dobry, cześć i czołem!

Jeśli ktokolwiek byłby chętny na wsparcie mojej osoby jakąkolwiek ilością bitcoinów to chętnie przyjmę na ten adres BTC: 14MyT8Vcw7pH2A4YpQ3nPmThEz2vfXgJsD.

To nie typowe żebractwo cebulactwo (no może troszkę facepalm), ponieważ chciałbym o to tym sposobem przeprowadzić mały eksperyment dotyczący skłonności ludzi to wspierania się nawzajem za pośrednictwem krypto-waluty BTC.

Rozumiem, że moja koncepcja może budzić wiele kontrowersji, jednak jest to off topic.
Potraktujmy to jako zabawę, a jeśli ktoś nie chce brać udziału to przecież nie musi. Rolleyes

O wynikach eksperymentu napiszę tutaj po 7 dniach. Zrobię jakiś wypasiony diagram kołowy czy co mi tak wpadnie jeszcze do głowy Big Grin

A tymczasem pozdrawiam i życzę miłego dnia!


RE: Wsparcie mnie ot tak. Eksperyment Bitcoin. - wrzochal11 - 20-09-2017 08:26

Rozumiem, że po przeprowadzonym eksperymencie BTC zostaną zwrócone?


RE: Wsparcie mnie ot tak. Eksperyment Bitcoin. - kosek321 - 20-09-2017 08:37

No jeśli dana osoba wyrazi taką wolę, to nie mam z tym problemu. Tylko taka osoba musiałaby podać ilość którą wysłała i adres do zwrotu.

Jednak, jak sam tytuł brzmi jest to wsparcie mojej osoby ot tak. Do niczego nie zmuszam, a przy okazji mogę podzielić się wynikami mojej inicjatywy i dać jakiś obraz tego jak to wygląda w dzisiejszych czasach w naszym społeczeństwie.

PS Teraz podsunąłeś mi pomysł, żeby umieścić w diagramie osoby, które na przykład wyraziły chęć zabrania udziału w eksperymencie jednak po jego zakończeniu wyraziły również chęć zwrotu i na przykład oddzielić jakimś kolorkiem od tych, którzy takiej chęci nie wyrazili Big Grin

Oczywiście w diagramie będą również ilości, kolorki, itp.


RE: Wsparcie mnie ot tak. Eksperyment Bitcoin. - Hybrid1990 - 20-09-2017 08:51

Czego to ludzie nie wymyślą dla paru groszy..

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.