Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pomoc w wyborze swojej drogi - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Pomoc w wyborze swojej drogi (/Temat-Pomoc-w-wyborze-swojej-drogi-150939)

Strony: 1 2 3


Pomoc w wyborze swojej drogi - Blasterm92 - 19-09-2017 17:37

Witam. Jestem Mateusz i mam 25 lat. Mam kilka pytan w kwestii zarabiania online. Aktualnie pracuje po 12h dziennie 6 dni w tygodniu. Czesto w godzinach nocnych itp. Co prawda zarabiam ponad 3k ale to pieniadze nie wartej swojej ceny i tego poswiecenia. Po za tym mam chory kręgosłup wiec musze zrezygnowac z tej pracy najlepiej w jak najkrotszym czasie lub ja ograniczyc do 8h dziennie. Na dodatek zblizaja sie studia od pazdziernika.
Szukam zajecia online ktore da mi pokazne zyski porownywalne z tymi przy mojej aktualnej pracy. Moge poswiecac kilka godzin dziennie lub nawet wiecej na tego typu rzeczy. Jestem inteligentny i szybko sie ucze nowych rzeczy. Nie wiem tylko co sie moze oplacac i za co sie brac zeby byly z tego zyski. Moze to byc wszystko. Przez surfbary, ankiety, subsms i premium sms( tak w ogole to jest to legalne?), jakies inne rzeczy ktorymi sie zajmujecie i ktore przynosza wam zyski i staly dochod. Prosze o pomoc. Pozdrawiam.


RE: Pomoc w wyborze swojej drogi - MaLiN - 19-09-2017 17:41

Warto zacząć od tego http://zarabiam.pl/jestem-nowy-i-chce-zarabiac-przez-internet/ choć widzę, że konto na forum masz od dłuższego czasu...


RE: Pomoc w wyborze swojej drogi - radek0389 - 19-09-2017 18:19

Zobacz na czym i ile zarabiają inni, poprzez przeczytanie kilku dzienników forumowiczów.


RE: Pomoc w wyborze swojej drogi - Captain - 20-09-2017 02:15

Jeśli szukasz czegoś długoterminowego, na czym będziesz mógł zarabiać w różnych formach latami, a nie chwilowego sposobu który za kilka miesięcy może się wyczerpać to w zasadzie zostają chyba tylko programy partnerskie.
Napisz może do @[mysc] on Ci pomoże z nimi i nauczy co i jak.


Polecam też oprócz tego odłożyć sobie z etatowej pracy kilka tys i poinwestować trochę. Np w kryptowaluty. Ale zanim w cokolwiek zaczniesz inwestować to najpierw bardzo dużo o tym poczytaj i dużo poszukaj w internecie informacji zanim podejmiesz decyzje o inwestycji. Bo można łatwo stracić duże pieniądze jeśli pochopnie się gdzieś zainwestuje bez dokładnego rozeznania.


RE: Pomoc w wyborze swojej drogi - makuc - 20-09-2017 08:26

Widzę, że nie tylko ja mam taki problem. Praca w dużym wymiarze godzin, zarobki ok ale zupełnie nieadekwatne do włożonego wkładu i poświęconego czasu. Ja swoja przygodę z internetowym zarabianiem zaczynam od przestudiowania blogów o zarabianiu, forum i poradników znalezionych w otchłaniach internetu oraz zarejestrowaniu się na jednym z programów partnerskich. Wszystko bez większego pośpiechu Smile Powodzenia.


RE: Pomoc w wyborze swojej drogi - Blasterm92 - 20-09-2017 12:11

przeczytałem wiele dzienników ale jakoś nie dało mi to do myślenia, jedni robią to samo co inni a zarabiaja po kilka stówek dziennie. Druga sprawa to grałem kiedyś na ob i forex ale to chyba nie dla mnie, raz jestem na plusie, raz na minusie, a interesuje mnie tylko zarabianie, a nie tracenie pieniedzy lub duzy stopien ryzyka utraty. Mogę zainwestować jakąś kwote ale fajnie by było by sie to zwrociło. Przyjemnie sie czyta gdy ktos próbuje pomóc także prosze o dalsze rady Smile


RE: Pomoc w wyborze swojej drogi - Blasterm92 - 20-09-2017 18:02

Im wiecej czytam tym jestem glupszy. Jeali jest ciekawy sposob w dzienniku czyims to nikt nie chce powiedziec co to za sposob lub powie dopiero gdy mu sie wplaci 100 zl za jakis pakiet. Paranoja


RE: Pomoc w wyborze swojej drogi - Miedziany - 20-09-2017 23:12

(20-09-2017 18:02)Blasterm92 napisał(a):  Im wiecej czytam tym jestem glupszy. Jeali jest ciekawy sposob w dzienniku czyims to nikt nie chce powiedziec co to za sposob lub powie dopiero gdy mu sie wplaci 100 zl za jakis pakiet. Paranoja

Nikt Ci nie zdradzi niszy czy sposobu na +100 dziennie czy chociażby 50 zł dziennie, Sam próbuj testuj, ja zaczynałem od shorte i buxów gdzie nic nie wypłaciłem, dopiero gdy w suby wszedlem zacząlem zarabiać i od tego czasu się jakoś rozwinąłem. obecnie w subach nie zarabiam ale są sposoby żeby zarobić duże pieniądze bez inwestycji, trzeba myśleć i szukać, testować itp


RE: Pomoc w wyborze swojej drogi - Blasterm92 - 21-09-2017 11:48

od października wracam na 8h dziennie w pracy wiec 4h dziennie poswiece na szukanie sposobów i dorabianie w domu, jesli zarobie chociaz ze 150 zł to dalej postaram się zalożyć dziennik i kontynuować swoja przygodę, jeśli nie to wracam spowrotem do pracy po 12h, za cos zyc trzeba... Tongue


RE: Pomoc w wyborze swojej drogi - janbers - 21-09-2017 12:17

Zasada w tym przypadku jest prosta. Nie szukasz biznesu ale osoby która już dawno siedzi w konkretnym zarabianiu. Wtedy od takiej osoby dowiesz się gdzie i jak w bezpieczny sposób zarabiać. Obecnie osobiście preferuję firmy typowo inwestycyjne gdzie zarabia się na procencie składanym. Pomijam oczywiście hyip, revshare itp. Na to szkoda czasu. Wchodzimy tam gdzie firmy są znane i działają od lat. Współpracuję obecnie z 3 firmami. Inwestycje tu dowolne, są osoby które potrafią tu wrzucić nawet 20 tyś $ i więcej. Znaczy to tylko jedno - przy takiej inwestycji muszą być pewni co robią i za pewne muszą mieć wiedzę w tym temacie. Znajdujesz więc takie firmy i zarabiasz od zaraz. A jak nie wiesz gdzie .... Pozdrawiam