Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Mega Nowość! WAP BILLING nareszcie w Lead.Network! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Lead.Network (/Forum-Lead-Network-393)
+--- Wątek: Mega Nowość! WAP BILLING nareszcie w Lead.Network! (/Temat-Mega-Nowosc-WAP-BILLING-nareszcie-w-Lead-Network-150912)

Strony: 1 2 3


RE: Mega Nowość! WAP BILLING nareszcie w Lead.Network! - fejQ - 19-09-2017 15:19

Dzieki Wink zbyt pieknie to wyglada ale zaczynamSmile


RE: Mega Nowość! WAP BILLING nareszcie w Lead.Network! - fejQ - 19-09-2017 18:22

Wpadl komus jakis lead? Ja po ponad dwoch godzinach mam prawie 50 uv i 0 aktywacji... Troche dziwne bo dawniej w innych serwisach przy 50uv mialem te 3-4 leady, gdzie "ofiara" musiala miec srodki na koncie i bawic sie w podawanie numeru, kodu itp... A tu nic nie wpadlo, mimo ze mozna miec puste konto i wszystkie "formalnosci" do smsa sa automatycznie wypalniane. A w Plusie nawet nie trzeba smsa samemu wysylac... Hmmm licze ze to opoznienia bo nie wierze ze przy takich warunkach na 50uv nic bie wpadlo


RE: Mega Nowość! WAP BILLING nareszcie w Lead.Network! - domis - 19-09-2017 19:05

(19-09-2017 18:22)fejQ napisał(a):  Wpadl komus jakis lead? Ja po ponad dwoch godzinach mam prawie 50 uv i 0 aktywacji... Troche dziwne bo dawniej w innych serwisach przy 50uv mialem te 3-4 leady, gdzie "ofiara" musiala miec srodki na koncie i bawic sie w podawanie numeru, kodu itp... A tu nic nie wpadlo, mimo ze mozna miec puste konto i wszystkie "formalnosci" do smsa sa automatycznie wypalniane. A w Plusie nawet nie trzeba smsa samemu wysylac... Hmmm licze ze to opoznienia bo nie wierze ze przy takich warunkach na 50uv nic bie wpadlo


Możliwe, że Ci nie wpadło nic. Zagraniczni reklamodawcy w trochę inny sposób konstruują lp niż te robione na polskich sieciach sub i z reguły konwersja jest trochę gorsza na nich, bo jest wszystko na wierzchu (mimo, że mają lepszy flow i funnel). Tutaj najlepiej w plus celować, bo jest 1-click + do takich ofert prelander to standard, by podnieść CR.


RE: Mega Nowość! WAP BILLING nareszcie w Lead.Network! - radek0389 - 22-09-2017 11:35

I jak tam wpadają wam jakieś leady?
@[AnnaKa] leady do was ściągacie za pomocą api od sieci z której macie kampanię? Wszystko poprawnie działa?


RE: Mega Nowość! WAP BILLING nareszcie w Lead.Network! - AnnaKa - 22-09-2017 11:48

@[radek0389] Leady wpadają, widzę, że Ci co prowadzą dobre kampanie mają dosyć spore CR.
Co do przypisywania leadów nie ma z tym problemu, wszystko jest okej. Nie było ani jednego leada który nie zostałby przypisany.


RE: Mega Nowość! WAP BILLING nareszcie w Lead.Network! - trybulski - 24-09-2017 19:29

Jak postępy Panowie?


RE: Mega Nowość! WAP BILLING nareszcie w Lead.Network! - Mauorycy - 25-09-2017 15:19

Po ostatnich "aferach" na rynku SMS Premium w większości zrezygnowałem z polskiego rynku. Jednakże jakieś tam zaplecze mi się ostało - postanowiłem "wrócić" i przetestować kilka ofert dostępnych na Lead.Network...Jestem mega zaskoczony, rzecz jasna pozytywnie Smile
Ruch 100% Fb - 70-80% ruchu mobilnego(obecnie to chyba standard w tym serwisie) - aż ciężko uwierzyć, że zarobki raptem o 15-20% mniejsze(chodź jakoś specjalnie nie starałem się o wysoki CR) niż za czasów świetności Premium SMS, bez ceny itp...
Wracam do promowania i polecam zająć się tym samym, szkoda tracić czasu na wypisywanie bredni typu "...ej, miałem 100UV, normalnie wpadało 300 leadów, a tutaj lipa, co jest? oszustwo?..."
TEST > TEST > TEST Smile