Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[EKIPA LFE] Wywiad *Miu* - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+---- Dział: Wywiady (/Forum-Wywiady-133)
+---- Wątek: [EKIPA LFE] Wywiad *Miu* (/Temat-EKIPA-LFE-Wywiad-Miu-15090)



[EKIPA LFE] Wywiad *Miu* - Razer - 15-10-2010 19:54

Witam wszystkich serdecznie w moim drugim wywiadzie LFE. Długo nic nie zamieszczałem na łamach forum, ale dziś się to zmienia Wink Dzisiejszym gościem w programie "Wywiady Razer'a" jest Miu, Nasz tłumacz. Miłej lektury!

Razer: Heja Wink

M: Witam Wink

R: Jak dostałeś się na LFE?

M: Jak większość - znalazłem Was przez Google.

R: Co skłoniło Cie do wyszukania frazy 'lockerz forum'? Była to ciekawość, niepewność, czy mozę jeszcze coś innego?

M: Hmm... Chciałem się dowiedzieć co to jest to Lockerz, zauważyłem, iż istnieję fora o takiej tematyce i jakoś trafiłem na LFE Wink

R: Co szczególnie przykuło Twoją uwagę na Naszym (a teraz także i na Twoim) forum, iż zdecydowałeś się na nim pozostać?

M: Niewatpliwie miła atmosfera. Szczerze mówiąc to konto na LFE założyłem parę minut przed kontem na Lockerz Wink Zaskoczyła mnie szybkość działania użytkowników - zadałem pytanie i po 10 minutach miałem kilka satysfakcjonujących mnie odpowiedzi. Ponadto wszystko na Naszym forum jest ładnie i przejrzyście opisane, nie tak jak u konkurencji Wink

R: Co chciałbyś zmienić na forum?

M: (Podliżę się Adminowi ^^) Chyba nic... Może niektóre komixxowe emotki bo są słabo widoczne (prace nad tym trwają,wiem...) i to chyba wszytko.

R: Jakie nagrody wysłało Ci lockerz?

M: W PlusExpress mam bon na 10$ do Chilis, ale póki co nie wysyłam go do Polski. Ponadto jakieś tapetki, wciąż czekam na jakieś informacje dotyczące upominku dla Z-listerów... Więc narazie skromnie, mam nadzieję że dziś się to zmieni Big Grin

R: Wiele decyzji lockerz było nieobliczalnych - jak oceniasz ich przez pryzmat swojego doświadczenia w kategorii 'zarabiania przez internet' i co skłania Cie do dalszej zabawy?

M: Hmm.. Ciekawe pytanie. Rzeczywiście niektóre decyzje Locekrz są krzywdzące dla użytkowników International (np.restocki o 01 w nocy), ale mimo wszystko jest chęć zdobycia czegoś za darmo. Możliwe ze nakręca mnie też rywalizacja o te nagrody...

R: Jak oceniasz ostatnią decyzję lockerz - 24/7 = aukcje?

M: Co do aukcji mam mieszane odczucia. Z jednej strony fajna sprawa, z drugiej zapewne ciężko będzie zdobyć fajną nagrodę, nie wydając mniej niż 50k PTZ. Ponadto nie będzie już darmowych, generalnych restocków. Ale wszystko się jeszcze okaże - w ciagu najbliższych tygodni zobaczymy co to jest 24/7 i z czym to się je.

R: Bawisz się w inne serwisy typu 'lockerz'?

M: Próbowałem swoich sił m.in. na Sharecash ale jakoś mi to nie podchodziło. Klikałem też w paru buxach, ale znudziło mi się zanim dozbierałem do wypłaty.

R: Chciałbyś kogoś pozdrowić? Wink


** W MOMENCIE TEGO PYTANIA MIU UCIEKŁ... WIERZĘ, ŻE SIĘ MNIE NIE PRZESTRASZYŁ I UDZIELI MI KIEDYŚ NA TO PYTANIE ODPOWIEDZI. PEWNIE CHCIAŁ WYZNAĆ SWĄ MIŁOŚĆ DO MNIE, LECZ ZAPEWNE UMIESZCZENIE TEGO NA ŁAMACH FORUM BYŁOBY ZBYT DUŻYM TESTEM DLA JEGO SERCA... **


R: Dzięki wielkie za wywiad, powodzenia na dzisiejszym restocku! Wink


RE: [EKIPA LFE] Wywiad *Miu* - BartuS - 15-10-2010 19:57

Heh, dobry wywiad ;d


RE: [EKIPA LFE] Wywiad *Miu* - Miu - 15-10-2010 19:57

"PEWNIE CHCIAŁ WYZNAĆ SWĄ MIŁOŚĆ DO MNIE, LECZ ZAPEWNE UMIESZCZENIE TEGO NA ŁAMACH FORUM BYŁOBY ZBYT DUŻYM TESTEM DLA JEGO SERCA..." - rozgryzłeś mnie Big Grin szukałem odpowiednich słów żeby to wyrazić i dlatego mnie nie było przez chwilę Big Grin
Wiem że jestem przeciętniak i nic ciekawego nie powiedziałem,ale mam nadzieję,że się podobało Wink


RE: [EKIPA LFE] Wywiad *Miu* - Boonys - 15-10-2010 20:00

Bardzo ładny wywiad.
Hmmmmm...Może nie uciekł,może po prostu net mu padł lub coś w tym stylu?;o
Dam ci + za to że zrobiłeś dobry wywiad Tongue


RE: [EKIPA LFE] Wywiad *Miu* - haggard - 15-10-2010 20:17

Spoko wywiad, dawno żadnego nie było.


RE: [EKIPA LFE] Wywiad *Miu* - olennnkaaa - 15-10-2010 20:24

super wywiad, miło się czytało Smile


RE: [EKIPA LFE] Wywiad *Miu* - D3S1DER1UM - 15-10-2010 20:25

Fajny wywiad Wink.


RE: [EKIPA LFE] Wywiad *Miu* - Kilol - 15-10-2010 21:05

Spoko wywiadzik. Czekamy na kolejne.Wink Może ze mną ? ^^