Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Już nigdy nie kupisz żadnej reklamy na Facebook - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Już nigdy nie kupisz żadnej reklamy na Facebook (/Temat-Juz-nigdy-nie-kupisz-zadnej-reklamy-na-Facebook-150885)



Już nigdy nie kupisz żadnej reklamy na Facebook - ojtam - 17-09-2017 17:41

Sposób jest banalnie prosty.

Wystarczy na facebooku dołączyć do jak największej ilości grup.

Na przykład proszę wyszukać grupy Ogłoszenia, jest dużo tak zatytułowanych grup, które nawet po 100tyś fanów.

Ja jestem w takich grupach i gdy chcę coś zareklamować właśnie tam dodaję posty w postaci "Rozpocznij dyskusję"

Najlepszym jednak formą dodawania postu jest "sprzedaj"

Przykład grupy:

https://www.facebook.com/groups/470892019739734/

Przy dodawaniu postów w grupach gdy robi się to jeden po drugim należy zaprzestać na godzinę dodawania nowych postów gdy przy dodawaniu postu facebook wyświetli się obrazek sprawdzający, kilkanaście minut przerwy wystarcza by obrazek się nie pojawiał.

Tak jest też w przypadku dołączania do grup. Dołączać około 10-15 na raz, następnie wylogować się i odczekać godzinę.



Już dodanie 10 wpisów na grupach dziennie wystarczy do skutecznej reklamy.


Ja np przy reklamie sklepu internetowego oferującego bieliznę w ciągu paru godzin po dodaniu reklamy w około 30 grupach miałem około 4 tysiące kliknięć unikalnych , przedłożyło się też to na sprzedaż a ważność cookie które pozostają w urządzeniu klikającego daje niemal pewność że w ciągu 30 dni taka osoba dokona zakupu.

Wystrzegać się np. takiej grupy:

https://www.facebook.com/groups/add24ogloszenia/

Najczęściej takie właśnie zdjęcie jest profilowym każdej z wielu grup, jest w nich administratorem pan Michał Jacek Kosla to właśnie ta osoba zgłasza facebookowi w efekcie blokując możliwość dodawania postów w grupach na 3 dni.

Także jeżeli nie będzie się dodawać postów w grupach gdzie jest ten pan blokada ani wyskakiwanie obrazków weryfikujących nie grozi.

Także taki sposób jest nieporównywalnie lepszy od wykupowania reklam.

Wystarczy wpisać na facebooku w wyszukiwaniu "ogłoszenia" i wyświetlą się m.in. grupy które w nazwie mają ogłoszenia dołączać do grup które skupiają jak najwięcej fanów na swoim fanpage zrobić krótki post wraz z jakimś zdjęciem dotyczącym strony którą chce się reklamować, lub jakimś innym przyciągającym wzrok i chęć kliknięcia w zdjęcie innych osób następnie skopiować link prowadzący do tegoż postu (jest on w dacie dodania postu) następnie wklejać link do postu wraz z jakimś opisem na stronach grup na facebooku po wklejeniu linku wraz z opiem powinno się "zassać" zdjęcie do oryginalnego postu z Pana strony, wtedy link postu usunąć i opublikować to co pozostało/

Grup jest bardzo dużo, najwięcej osób skupiają grupy sprzedaży, jak już się wejdzie na taką grupę to jest też opcja wyszukania innych grup sprzedaży, wówczas yświetla się mapa z dymkami gdzie można najszybciej odnaleźć najlepsze, największe grupy.


RE: Już nigdy nie kupisz żadnej reklamy na Facebook - makecash - 17-09-2017 17:44

I co to ma byc? Zlepek informacji gdzie mnostwo tego na forum . Wink


RE: Już nigdy nie kupisz żadnej reklamy na Facebook - ojtam - 17-09-2017 18:10

Jak nie pasuje to wykasujcie.


RE: Już nigdy nie kupisz żadnej reklamy na Facebook - fusek - 17-09-2017 18:15

Kurcze. Nie da sie tego czytac; po jakienu to napisane?


RE: Już nigdy nie kupisz żadnej reklamy na Facebook - danoneksss - 17-09-2017 21:52

Ten poradnik byłby wartościowy może 3 lata temu, ale raczej nie teraz...


RE: Już nigdy nie kupisz żadnej reklamy na Facebook - Tidus - 17-09-2017 22:13

przekonales mnie


RE: Już nigdy nie kupisz żadnej reklamy na Facebook - twardy - 17-09-2017 22:15

A jutro dostaniemy poradnik spamowania darmowymi doladowaniami z easy suba, na naszej klasie xD

Taka maszyna czasu Jerk


RE: Już nigdy nie kupisz żadnej reklamy na Facebook - maniek250 - 18-09-2017 05:15

A to nicpoń ten Pan Michał Jacek Kosla Lol


Już nigdy nie kupisz żadnej reklamy na Facebook - MaLiN - 18-09-2017 09:51

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.