Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wszystkie posty linkują do jednego? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Pozycjonowanie (/Forum-Pozycjonowanie-398)
+--- Dział: Pozycjonowanie i Optymalizacja (/Forum-Pozycjonowanie-i-Optymalizacja-341)
+--- Wątek: Wszystkie posty linkują do jednego? (/Temat-Wszystkie-posty-linkuja-do-jednego-150880)



Wszystkie posty linkują do jednego? - AimBoster - 17-09-2017 13:56

Stworzyłem blog pod jeden produkt. Poświęciłem mu 1 post, a pozostałe posty są z nim powiązane tematycznie. Na końcu tych postów umieszczam link do tego 1 postu o produkcie, z dopiskiem coś ala "jeśli chcesz znać lepsze rozwiązanie - kliknij" ( oczywiście o wiele bardziej to rozwijam). Jak takie coś wpływa na seo?


RE: Wszystkie posty linkują do jednego? - churel - 20-09-2017 19:57

(17-09-2017 13:56)AimBoster napisał(a):  Stworzyłem blog pod jeden produkt. Poświęciłem mu 1 post, a pozostałe posty są z nim powiązane tematycznie. Na końcu tych postów umieszczam link do tego 1 postu o produkcie, z dopiskiem coś ala "jeśli chcesz znać lepsze rozwiązanie - kliknij" ( oczywiście o wiele bardziej to rozwijam). Jak takie coś wpływa na seo?

jakoś wpływa, ale najbardziej optymalnym linkiem był by EM lub zawierający EM ale troszkę rozszerzony im mniej słów tym lepiej. Wtedy wzmacniasz bezpośrednio post z produktem Wink na frazę, a tak to jakoś go wzmacniasz, ale nie licz na kokosy z takiego linkowania wewnętrznego Chyba że masz mocne linki z zewnątrz do posta produktowego Wink


RE: Wszystkie posty linkują do jednego? - AimBoster - 20-09-2017 21:02

(20-09-2017 19:57)churel napisał(a):  
(17-09-2017 13:56)AimBoster napisał(a):  Stworzyłem blog pod jeden produkt. Poświęciłem mu 1 post, a pozostałe posty są z nim powiązane tematycznie. Na końcu tych postów umieszczam link do tego 1 postu o produkcie, z dopiskiem coś ala "jeśli chcesz znać lepsze rozwiązanie - kliknij" ( oczywiście o wiele bardziej to rozwijam). Jak takie coś wpływa na seo?

jakoś wpływa, ale najbardziej optymalnym linkiem był by EM lub zawierający EM ale troszkę rozszerzony im mniej słów tym lepiej. Wtedy wzmacniasz bezpośrednio post z produktem Wink na frazę, a tak to jakoś go wzmacniasz, ale nie licz na kokosy z takiego linkowania wewnętrznego Chyba że masz mocne linki z zewnątrz do posta produktowego Wink
Post produktywny jest bardzo dobrze napisany i bardziej namawia do kupna produktu, ale 70% to duplicate content, dlatego nie chce go promować. Zamiast tego promuje pozostałe posty, które do niego linkują.