Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Instagram, zarabianie na niewłasnym contencie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Instagram (/Forum-Instagram-453)
+--- Wątek: Instagram, zarabianie na niewłasnym contencie (/Temat-Instagram-zarabianie-na-niewlasnym-contencie-150853)



Instagram, zarabianie na niewłasnym contencie - Soplica - 15-09-2017 17:53

Witam, chciałbym was zapytać czy da się w jakiś sposób zarabiać na nie swoim contencie "konto z ładnymi dziewczynami" współpracując z markami dzięki aplikacji indacash? - Słyszałem, też o jakimś whitepress ale to muszę obczaić.


RE: Instagram, zarabianie na niewłasnym contencie - wirrles - 25-09-2017 00:27

Ja mam fake loszki, na którym dobijam właśnie 1000 followersów - limit na whitepress. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Jak masz jakiś ciekawy pomysł na współpracę to pw.


RE: Instagram, zarabianie na niewłasnym contencie - Miedziany - 25-09-2017 01:05

Ja też jedynie o WhitePressie słyszałem i dałem tutaj temat w zakładce '' zbiór serwisow zarobkowych'


RE: Instagram, zarabianie na niewłasnym contencie - wirrles - 25-09-2017 23:45

No nwm jak to z tym będzie, póki co to czekam na jakieś oferty od reklamodawców. Zrobiłem sobie jeszcze oddzielnie program partnerski z whitepress i mam pare wejść z refa ale 0 prowizji póki co Sad


RE: Instagram, zarabianie na niewłasnym contencie - dom3lek - 26-09-2017 14:40

Tylko wiecie, że oni często te produkty wam przysyłają? I jak zobaczą, że to nie wasze konta to dostaniecie bana. Smile