Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wyświetlenia YouTube - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: YouTube (/Forum-YouTube-454)
+--- Wątek: Wyświetlenia YouTube (/Temat-Wyswietlenia-YouTube-150784)

Strony: 1 2


Wyświetlenia YouTube - Adwez - 13-09-2017 09:26

Witam,

Jaki jest obecnie najlepszy program/strona do nabijania wyświetleń na filmach YouTube ?
Próbowałem jak na razie "addmefast" ale wypada bardzo słabo.

Jakieś propozycje ?


RE: Wyświetlenia YouTube - lukaszp2p - 13-09-2017 13:34

Nabijanie wyświetleń? Ja nie praktykuję ''nabijania'', liczy lecą normalnie, uczciwie poprzez prawdziwych oglądających.


RE: Wyświetlenia YouTube - Mksiak - 13-09-2017 14:04

Na AMF nie trać czasu, lepiej spróbuj ytmonster.net i ytmonster.ru, ale musisz mieć chroma z tłumaczem, chyba że gawarisz pa ruski IdeaLol


RE: Wyświetlenia YouTube - Adwez - 13-09-2017 14:57

Kiedyś korzystałem z ytmonster.net (Z ponad rok temu) i było cienko. Może w tym czasie coś zmieniło się na lepsze, więc chętnie spróbuje ponownie. Smile Coś jeszcze jest godnego polecenia? Ludzie, którzy sprzedają wyświetlenia na YouTube, to z czego mogą korzystać ?


RE: Wyświetlenia YouTube - Prizmo* - 13-09-2017 16:58

qqtube może jeszcze działa?


RE: Wyświetlenia YouTube - Bartezx1997 - 13-09-2017 18:10

Na qqtube wprowadzili dodatkowe utrudnienia/weryfikacje, nic nie podziałasz nawet ze zmiennym IP i emailami z gmaila.


RE: Wyświetlenia YouTube - Adwez - 14-09-2017 01:11

A na jakimś "autosurf" idzie wyciągnąć wyświetlenia, które nie znikną ?


RE: Wyświetlenia YouTube - mahuzz - 14-09-2017 11:04

Nie Wink Możesz próbować, ale albo nie zliczy, albo uciekną za jakiś czas.


RE: Wyświetlenia YouTube - makecash - 14-09-2017 14:57

Ogolnie od jakeigos czasu youtube zaostrzyl swoje algorytmy i praktycznie nie da sie wbic zadnych viewsow, subow itd. Ja wbijalem wszystkimi mozliwymi metodami suby i niestety po paru dniach zostaly cofniete do liczby poczatkowej...


RE: Wyświetlenia YouTube - mahuzz - 14-09-2017 18:26

@[makecash]

Mylisz się, jeszcze do końca sierpnia można było tak powiedzieć. Teraz jeśli masz wyświetlenia z dobrego źródła, są najsilniejsze, takie, jakich jeszcze nie było Wink