Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Snapchat - zarabianie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Social Media (/Forum-Social-Media-356)
+--- Wątek: Snapchat - zarabianie (/Temat-Snapchat-zarabianie-150765)



Snapchat - zarabianie - macierze - 12-09-2017 00:29

Witajcie ponownie,
mam pytanie dotyczące zarabiania na Snapchacie.
Słyszałem o tym, że można na tym całkiem fajnie zarabiać, jednak brak mi wiedzy w jaki sposób i jak takie coś mogłoby wyglądać. Czy mógłbym prosić o jakieś rady, pomoc w tym temacie?

Mam kilka konkretnych pomysłów na profile, które dawałyby dużą oglądalność, więc jeśli ktoś ma w tym doświadczenie moglibyśmy stworzyć coś wspólnie.


RE: Snapchat - zarabianie - Wojtek574 - 12-09-2017 09:51

Profile gorących dziewczyn i "Gorące snapy" chyba są najbardziej pożądane Smile No chyba że jesteś jakimś fejmem to jeszcze bardziej. A zarabiać możesz różnie raczej na wszystkim na Lead network Datezone można promować na snapie 3 zł od akcji. Różniez na Ogads są LP pod snapa


RE: Snapchat - zarabianie - cezar78 - 12-09-2017 14:43

Załóż fake profil ładnej dziewczyny i zbieraj fanów - wiedziałem że to bedzie w tym wątku, osobiście tą metodą nigdy nie miałem żadnego sukcesu na żadnej platformie


RE: Snapchat - zarabianie - Hoolig4n - 12-09-2017 16:16

Bo nisza pod tytułem "dziewczyny, anonse" jest skończona Tongue