Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Suby SMS w obecnych czasach - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Suby SMS w obecnych czasach (/Temat-Suby-SMS-w-obecnych-czasach-150743)



Suby SMS w obecnych czasach - mlodybug - 11-09-2017 06:21

Cześć, pomyślałem aby wrócić do zarabiania w internecie, jestem ciut starszy więcej rozumiem. Postanowiłem robić to co najbardziej lubię czyli SMS. Kiedyś było pełno serwisów, puste oferty itp. a teraz? z tego co widzę to albo trzeba zarobić 100zł na czymś innym aby dostać dostęp albo są 2 oferty na krzyż.. jedyne co zauważyłem to eforsa nadal została przy tym choć nie ma już pustej oferty która była zbawienna. Nie wiem jak kwestia na leadmore bo nie mogę się zarejestrować (może to wina wpisywania 00000... w numerze konta bankowego którego nie mam). Skąd nagle taki zanik serwisów do zarabiania na subach? Na eforsie musiałbym skupić się na download aby coś zarobić a planowałem coś pod ich fajną pustą ofertę :/


RE: Suby SMS w obecnych czasach - Lujeq - 11-09-2017 06:22

No to pozostaje MyLeadSmile

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka


Suby SMS w obecnych czasach - mahuzz - 11-09-2017 06:29

Masz na eforsie przecież okna płatności Wink


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


RE: Suby SMS w obecnych czasach - Dante_/ - 11-09-2017 09:08

Do LeadMore nie możesz się zarejestrować, ponieważ rejestracja jest wyłączona dla nowych osób, chyba że jakaś osoba za Ciebie "poświadczy". A co do pustych ofert to możesz sprawdzić jeszcze FireSub'a.


RE: Suby SMS w obecnych czasach - mlodybug - 11-09-2017 09:25

(11-09-2017 06:29)mahuzz napisał(a):  Masz na eforsie przecież okna płatności Wink


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Wlasnie zauwazylem juz Smile


RE: Suby SMS w obecnych czasach - Makaronik - 27-09-2017 20:23

Znam lepsze sposoby na okradanie ludzi.

Nie ciężko się domyślić czemu coraz mniej takich serwisów.
Z dnia na dzień coraz mniejsza konwersja.
Ludzie to istoty inteligentne przynajmniej większość i nie będą powtarzać tego samego błędu.


RE: Suby SMS w obecnych czasach - TerriblexD - 28-09-2017 04:30

(27-09-2017 20:23)Makaronik napisał(a):  Znam lepsze sposoby na okradanie ludzi.

Nie ciężko się domyślić czemu coraz mniej takich serwisów.
Z dnia na dzień coraz mniejsza konwersja.
Ludzie to istoty inteligentne przynajmniej większość i nie będą powtarzać tego samego błędu.

To sobie weź pod uwagę, że ludzie dorastają i rodzą nowych ludzików co daje nowe potencjalne ofiary czyli jak to mówią - w PL robią porządki z takimi serwisami. Chcesz się w to bawić tu w kraju to lepiej w obecnych czasach uważaj ;p


Suby SMS w obecnych czasach - Majka - 28-09-2017 07:17

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.