Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Edytor wideo online z uploadem na YT - jest taki? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Edytor wideo online z uploadem na YT - jest taki? (/Temat-Edytor-wideo-online-z-uploadem-na-YT-jest-taki-150737)



Edytor wideo online z uploadem na YT - jest taki? - Fsociety - 10-09-2017 23:41

Siemka,

Dzisiaj przychodzę do Was z taki pytankiem...
...czy istnieje jakaś stronka, gdzie mogę edytować filmy online?

Żeby nie było za łatwo to zależy mi na tym, by posiadała dwie ważne dla mnie funkcje:
1. Upload mediów po przez bezpośrednie linki do plików z innych stron
2. Możliwość uploadu zmontowanego filmiku bezpośrednio na swój kanał YT

Czyli tak jak mogliście zauważyć zależy mi na tym, by cały "proces" ograniczyć tylko do poszukiwanej stronki, bym sam nie musiał ze swojego PCta nic pobierać, ani uploadować.

Mam nadzieje, że zrozumiale to napisałem i z góry wielkie dzięki za jakąkolwiek pomoc Wink

EDIT: Jeżeli nie ma strony z powyższymi rozwiązaniami, to wystarczy tylko edytor wideo online z uploadem mediów z Google Drive Wink
(oczywiście taki, który nie nakłada własnego loga jako znaku wodnego i nie ma jakiś małych limitów tj. max 3 minuty video, czy max rozdzielczość 480p).


RE: Edytor wideo online z uploadem na YT - jest taki? - radmatuszewski - 10-09-2017 23:47

Nigdy nic takiego nie widziałem za darmo i nie wiem czy w ogóle istnieje, ale jeśli tak również chętnie skorzystam.


RE: Edytor wideo online z uploadem na YT - jest taki? - passion - 13-09-2017 22:24

Ho ho, widzę że kolega ma spore wymagania. Osobiście spotkałem się w przeszłości z edytorem video online, ale uploadowało się filmik prosto z lokalnego dysku, przerabiało, a potem pobierało na komputer i wrzucało na YT. Innej drogi chyba nie ma.
Jeżeli jest to albo ze znakiem wodnym albo płatna. Big Grin


RE: Edytor wideo online z uploadem na YT - jest taki? - Fsociety - 15-09-2017 06:18

(13-09-2017 22:24)passion napisał(a):  Ho ho, widzę że kolega ma spore wymagania. Osobiście spotkałem się w przeszłości z edytorem video online, ale uploadowało się filmik prosto z lokalnego dysku, przerabiało, a potem pobierało na komputer i wrzucało na YT. Innej drogi chyba nie ma.
Jeżeli jest to albo ze znakiem wodnym albo płatna. Big Grin
Dzięki za wyjaśnienie jaka działa standardowy edytor online... -,-


Edytor wideo online z uploadem na YT - jest taki? - Artinesse - 02-03-2018 14:04

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.