Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
nie aktualne - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: nie aktualne (/Temat-nie-aktualne-150652)



nie aktualne - dirtrx - 07-09-2017 09:50

nie aktualne


RE: Zkecę dodawanie znajonych do grupy - Sarena - 07-09-2017 13:46

Konta które padaja po jednym dniu dobre ale nikt sie nie załapie na to hahah Smile


RE: Zkecę dodawanie znajonych do grupy - dirtrx - 07-09-2017 14:32

(07-09-2017 13:46)Sarena napisał(a):  Konta które padaja po jednym dniu dobre ale nikt sie nie załapie na to hahah Smile

Słyszysz siebie człowieku? Ja chcę kupić dodanie do grup znajomych nie żadne konto i ja nic nie sprzedaje... Czyżby Pan z którym tocze "bitwe" na tym forum Cię wysłał? A może to ty na multi koncie??


RE: Zkecę dodawanie znajonych do grupy - EwaChodyna - 07-09-2017 15:00

Ty jesteś jakiś pierdolnięty czytaj ze zrozumieniem kretynie nikt ci nie doda osob do grupy za konto które pada po jednym dniu pajacu


RE: Zkecę dodawanie znajonych do grupy - dirtrx - 07-09-2017 15:11

(07-09-2017 15:00)EwaChodyna napisał(a):  Ty jesteś jakiś pierdolnięty czytaj ze zrozumieniem kretynie nikt ci nie doda osob do grupy za konto które pada po jednym dniu pajacu

Przepraszam ale wcale nie muszę oferować kont oferuje gotówkę, a jeśli chodzi o konta mam na forum dużo stałych klientów którzy brali i nie było problemów, a przez około 5 lat działalności tutaj uwierz że sprzedałem ich z 400. Podziękuje osobom, które są na forum kilka minut i komentują za multi konta powinni banować Wink Szkoda że banują tylko nowe konta nie wszystkie z multi konta...


RE: Zkecę dodawanie znajonych do grupy - dirtrx - 18-09-2017 15:26

Oferta aktualna propozycje wraz z ceną proszę na priv, jak na razie mam jedną ofertę lecz czekam na inne


RE: Zkecę dodawanie znajonych do grupy - lijon - 18-09-2017 18:45

PRiv
Mogę CI dodać "nieco" osób.
100 % realne konta, tylko osoby z Polski


RE: Zkecę dodawanie znajonych do grupy - dirtrx - 29-09-2017 16:48

Ogłoszenie nadal aktualne


nie aktualne - Klin - 07-10-2017 17:49

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.