Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zły_Szeląg - Negatywna ocena - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Ocena Handlarzy (/Forum-Ocena-Handlarzy-249)
+---- Wątek: Zły_Szeląg - Negatywna ocena (/Temat-Zly-Szelag-Negatywna-ocena-150646)

Strony: 1 2 3


RE: Zły_Szeląg - Negatywna ocena - EwaChodyna - 07-09-2017 15:03

Zły_Szeląg nie daj się temu pajacowi. Pozdrawiam RobaczeeeeeeeeeeeeeeeeekkkkkkkkkkSmile


RE: Zły_Szeląg - Negatywna ocena - dirtrx - 07-09-2017 15:07

(07-09-2017 14:58)Zły_Szeląg napisał(a):  Dirtix nie oceniaj innych swoją miarą - nie potrzebuję multikont żeby wygrać w dyskusji, wystarczą mi rozsądne argumenty Smile Dla mnie sprawa jest jasna - zabrałeś mi konto, za które zapłaciłem (spór na paypalu założyłem dopiero po zabraniu konta przez Ciebie), a potem Tobie się włączyła weryfikacja dowodem, nie mnie zatem sam jesteś sobie winien. Zwrot z paypala dostanę tak czy inaczej, a Ty masz szansę wyjść z twarzą i samemu zdeklarować chęć zwrotu, co uratuje Twoją reputację na forum. Żadne połówki itd nie wchodzą w grę Big Grin

Gdybym na twoje życzenie nie zmieniał imienia i nazwiska na koncie, oraz nie skasowałbyś zdjęć konto by wyglądało na realne, głównie właśnie dlatego ta weryfikacja wyskoczyła... Ja mam w dupie marne 40zł 2 godziny pracy, ale mówisz o wyjściu z twarzą, a sam jedynie po tych zmianach proponujesz zwrot całości kwoty, co do zwrotu z PayPal-a nie ma jak kiedyś że za wirtualne towary bez argumentów zwracali, a ja na pewno sporu nie zakończę dopóki się nie dogadamy...
Jak już tak się stało nie inaczej zaoferowałbyś jakieś inne konto w zamian mojego utraconego, lub zaproszenia do polubienia mojego realnego fanpage czy grupy. A wiem że posiadasz dość sporo kont sam o tym pisałeś. Ja wtedy kończę temat straciłem konto głównie przez zmianę imienia i nazwiska i tych zdjęć, bo tak to konto używałem ponad pół roku bez jakiejkolwiek weryfikacji. Też nie chcę być w stracie.
A co do typa, dziwna sprawa skoro założył dziś konto i komentuje tylko moje tematy od tak więc sam sobie odpowiedz...


RE: Zły_Szeląg - Negatywna ocena - Zły_Szeląg - 07-09-2017 15:21

Czyli nie dosyć że Ci zapłaciłem, zabrałeś mi konto, straciłeś je to jeszcze ja mam Ci dać jedno ze swoich jako rekompensatę? Big Grin

Raczej nie Big Grin


RE: Zły_Szeląg - Negatywna ocena - dirtrx - 07-09-2017 15:30

(07-09-2017 15:21)Zły_Szeląg napisał(a):  Czyli nie dosyć że Ci zapłaciłem, zabrałeś mi konto, straciłeś je to jeszcze ja mam Ci dać jedno ze swoich jako rekompensatę? Big Grin

Raczej nie Big Grin

Nie nie nie chodzi o danie konta, a zaproszenie do grupy czy fanpage. A w glownej mierze stracilem je przez twoje zmiany imie nazwisko zdjecia... Jakbym konta nie zabral i tak bys przelew cofnął na paypal sam to pisales wiec wyboru nie mialem mowie dobra trudno cofne ale skoro nagle mam przez twoje zmiany konto do skasowania bo weryfikacji dowodem nie obejde to juz niestety jest problem. Tak jak mowie sam uzytkowalem to konto ponad pol roku i do wczorajszej akcji nic takiego nie bylo. Kolega @[wachow] kupil ode mnie chyba najwiecej kont na tym forum sa tez inni sprzedalem ich naprawde sporo na tym koncie jak i poprzednim i nigdy nikt zadnych problemow nie mial jestes wyjatkowy na prawde smiech na sali


RE: Zły_Szeląg - Negatywna ocena - Hybrid1990 - 07-09-2017 15:32

Osoba kupująca od kogoś konto fb, użytkowując je, czy dokonując w nim zmian, powinna liczyć się z tym, że zostanie ono poddane weryfikacji. Żądanie zwrotu pieniędzy, tłumacząc się się tym, że konto było słabej jakości, w takim wypadku nie powinno być brane pod uwagę.
Więc Zły_Szeląg dla powyższej zasady powinieneś zwrócić pieniądze ze sporu dirtrx'owi, oczywiście jeśli odda ci to konto.
Jednakże dobrze by było, abyście pomimo waszych odmiennych zdań, sami doszli do porozumienia w tej sprawie, bo karanie za to Złego Szeląga też nie byłoby do końca w porządku. I właśnie prosiłbym o takie rozwiązanie, czyli dogadanie się, bo kiedyś był już na forum podobny temat, który doczekał się wojenki takiej jak wasza aż na 10 stron.


RE: Zły_Szeląg - Negatywna ocena - wachow - 07-09-2017 17:06

Potwierdzam słowa dirtrx , sumienny koleś, nigdy nie było problemu z jego kontami, a że wyskakuja weryfikacje to standard skoro logujemy sie z innego miejsca.


RE: Zły_Szeląg - Negatywna ocena - rachman - 07-09-2017 19:40

O co tu kaman tak na marginesie - nowe konta powstają, reputują jedną stronę i są banowane... WTF?


RE: Zły_Szeląg - Negatywna ocena - Kryspin - 07-09-2017 20:13

(07-09-2017 19:40)rachman napisał(a):  O co tu kaman tak na marginesie - nowe konta powstają, reputują jedną stronę i są banowane... WTF?

robaczek się nudzi i zakłada konta.


RE: Zły_Szeląg - Negatywna ocena - rachman - 07-09-2017 20:20

Cytat:robaczek się nudzi i zakłada konta.
Chyba robaczkowa Wink Same babki... Ok może i tak Smile


RE: Zły_Szeląg - Negatywna ocena - Zły_Szeląg - 07-09-2017 22:10

(07-09-2017 15:32)Hybrid1990 napisał(a):  Osoba kupująca od kogoś konto fb, użytkowując je, czy dokonując w nim zmian, powinna liczyć się z tym, że zostanie ono poddane weryfikacji. Żądanie zwrotu pieniędzy, tłumacząc się się tym, że konto było słabej jakości, w takim wypadku nie powinno być brane pod uwagę.
Więc Zły_Szeląg dla powyższej zasady powinieneś zwrócić pieniądze ze sporu dirtrx'owi, oczywiście jeśli odda ci to konto.
Jednakże dobrze by było, abyście pomimo waszych odmiennych zdań, sami doszli do porozumienia w tej sprawie, bo karanie za to Złego Szeląga też nie byłoby do końca w porządku. I właśnie prosiłbym o takie rozwiązanie, czyli dogadanie się, bo kiedyś był już na forum podobny temat, który doczekał się wojenki takiej jak wasza aż na 10 stron.

Jest to jak najbardziej uczciwe rozwiązanie dla obu stron. Ale weź pod uwagę, że sprzedający odebrał mi konto. Zatem nie mam ani konta ani pieniędzy, więc chyba nie jest to dla mnie uczciwe? Big Grin