Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
♕ Wymiana gotówki: Ty Skrill / SkyCash , Ja przelew bankowy ♕ - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: ♕ Wymiana gotówki: Ty Skrill / SkyCash , Ja przelew bankowy ♕ (/Temat-%E2%99%95-Wymiana-gotowki-Ty-Skrill-SkyCash-Ja-przelew-bankowy-%E2%99%95-150641)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23


RE: Wymiana gotówki: Ty Paypal , Ja przelew bankowy - Artinesse - 21-11-2017 13:59

Jutro tj. 22.11 wymieniam gotówkę do godziny 15:00.


RE: Wymiana gotówki: Ty Paypal , Ja przelew bankowy - Fokabezoka - 21-11-2017 20:04

Krotko -polecam


RE: Wymiana gotówki: Ty Paypal , Ja przelew bankowy - Artinesse - 24-11-2017 22:31

Wymiany są obecnie wstrzymane.

Użytkownik - Fokabezoka
http://zarabiam.com/User-Fokabezoka-116714
założył mi spór o nie autoryzowaną transakcję. Mimo iż dokonał u mnie udanej transakcji. Mam dowody.

Powyższy komentarz także jak widać jest pozytywny, także gratuluję użytkownikowi hipokryzji.

Co najlepsze użytkownik dokonywał wiele wymian u mnie.

Do wyjaśnienia sprawy, nie będę dokonywać wymian.

Możecie podziękować powyższemu użytkownikowi.


RE: Wymiana gotówki: Ty Paypal , Ja przelew bankowy - Hybrid1990 - 24-11-2017 22:34

@[Fokabezoka] masz coś do powiedzenia w tej sprawie ?


RE: Wymiana gotówki: Ty Paypal , Ja przelew bankowy - Artinesse - 25-11-2017 10:13

Wyjaśniłam sprawę z paypal. Spór został rozstrzygnięty na moją korzyść Wink.

Nie polecam wymian z użytkownikiem Fokabezoka. Dane z konta jakiego wysłano pieniądze Anna Dabrzalska - [email protected]. U mnie czarna lista, więcej wymian nie dokonam z tym użytkownikiem.

Wymiany paypal - bank zostały wznowione Wink.

Zapraszam!



RE: Wymiana gotówki: Ty Paypal , Ja przelew bankowy - Adaalbert - 25-11-2017 11:22

Kolejna udana transakcja. Polecam !


RE: Wymiana gotówki: Ty Paypal , Ja przelew bankowy - psiaku - 25-11-2017 12:11

Dziękuje za udaną i bez problemową wymianę ....


RE: Wymiana gotówki: Ty Paypal , Ja przelew bankowy - Fokabezoka - 25-11-2017 17:37

(24-11-2017 22:34)Hybrid1990 napisał(a):  @[Fokabezoka] masz coś do powiedzenia w tej sprawie ?

Z mojej strony nic nie zostalo zglaszane.

(24-11-2017 22:31)Artinesse napisał(a):  Wymiany są obecnie wstrzymane.

Użytkownik - Fokabezoka
http://zarabiam.com/User-Fokabezoka-116714
założył mi spór o nie autoryzowaną transakcję. Mimo iż dokonał u mnie udanej transakcji. Mam dowody.

Powyższy komentarz także jak widać jest pozytywny, także gratuluję użytkownikowi hipokryzji.

Co najlepsze użytkownik dokonywał wiele wymian u mnie.

Do wyjaśnienia sprawy, nie będę dokonywać wymian.

Możecie podziękować powyższemu użytkownikowi.
Z mojej strony nic nie zostalo zglaszane.


RE: Wymiana gotówki: Ty Paypal , Ja przelew bankowy - Artinesse - 25-11-2017 18:10

To w takim razie konto paypalowe z którego robiłeś przelew było kradzione? Przesłałeś pieniądze z paypala, chciałeś przelew, wykonałam. Następnie 3 dni później założono mi spór. Z paypalem mam wyjaśnione wszystko na szczęście i oni sobie wszystko sprawdzili. Twoje konto Hybrid też już sprawdził.

Marne tłumaczenie. Nie udało się oszukać to piszesz "Z mojej strony nic nie zostalo zglaszane."

Ze mną już na pewno nie dokonasz wymiany.


RE: Wymiana gotówki: Ty Paypal , Ja przelew bankowy - Fokabezoka - 25-11-2017 18:19

Nic nie zglaszalem i dla mnie to koniec dyskusji . Nic nie kombinowalem i nie zglaszalem teraz wrocilem z wyjazdu o odrazu odpisalem . Mysl co chcesz..