Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nauka napraw komputerów - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Dział Tematyczny (/Forum-Dzial-Tematyczny-116)
+---- Dział: Informatyka (/Forum-Informatyka-121)
+---- Wątek: Nauka napraw komputerów (/Temat-Nauka-napraw-komputerow-150624)

Strony: 1 2


Nauka napraw komputerów - Thinker - 06-09-2017 08:58

Hej!
Szukam po sieci i mam problem.
Gdzie znajdę jakieś filmiki bądź fora (jakieś dobre) związane z naprawami komputerów?Generalnie chciałbym zająć się takim czymś, lecz musiałbym się jeszcze doszkolić. Interesuje mnie całościowa naprawa komputerów, naprawa systemów itp. co powinien wiedzieć serwisant. Smile


RE: Nauka napraw komputerów - coffee - 06-09-2017 13:34

https://www.youtube.com/watch?v=yWHOhff1wEE&list=PLrDYMy2ofFVZPVFkvz_WSWLPO9z8JSGkB

Jeśli chodzi o fora to np. elektroda.


RE: Nauka napraw komputerów - Thinker - 06-09-2017 21:34

Da się na z tego wyżyć? Generalnie interesuje mnie to ale z drugiej strony ciekawi mnie czy da mi to godne warunki życia. Wink


RE: Nauka napraw komputerów - rachman - 06-09-2017 22:20

Zależy czy potrafisz dobić się do klientów. Stawki zorientuj się jakie mają w okolicy. Możesz ofertę rozszerzyć np. o zdalną pomoc by nie ograniczać się do bliskiego podwórka.


RE: Nauka napraw komputerów - Thinker - 07-09-2017 07:03

Co znaczy dobić się do klienta? Przecież jest mam zamiaru jeździć i na siłę wciskać usług xd akurat w mojej okolicy wręcz nie ma informatyków a ludzi jest sporo.


RE: Nauka napraw komputerów - rachman - 07-09-2017 08:39

No może złego słowa użyłem - trafić do klienta ale uprzedzam skoro łapiesz za słówka że nie chodzi mi o błądzenie tylko wyszukiwanie klienteli Wink


RE: Nauka napraw komputerów - Thinker - 07-09-2017 19:36

Klienci w większości sami przychodza z polecenia. W mojej wsi i pobocznych jest masa ludzi a osób umiejących to jest bardzo mało.


RE: Nauka napraw komputerów - Gremquen - 07-09-2017 19:47

no to praktyka, praktyka Wink
Najlepiej nauczysz się mając sprzęt przed sobą i problem do rozwiązania.
Wtedy szukasz, kombinujesz i wierz mi, że po jednym takim zabiegu już go zapamiętasz.
A na sucho filmik nawet 2 razy przestudiowany może okazać się mało pomocny Big Grin


RE: Nauka napraw komputerów - rachman - 07-09-2017 19:47

No to jak nie ma konkurencji, są chętni, to nic tylko działać.


RE: Nauka napraw komputerów - Thinker - 07-09-2017 21:09

Tylko zastanawiam się czy od razu naprawiać komuś coś czy najpierw samemu kupić coś zepsutego i się pobawić.