Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Szukam] Test iq - real content - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: [Szukam] Test iq - real content (/Temat-Szukam-Test-iq-real-content-150618)



[Szukam] Test iq - real content - Makaronik - 05-09-2017 23:24

Jak w temacie szukam najlepiej jak najbardziej wiarygodnego testu iq.
Klient wypełnia i MUSI wyświetlać się jego wynik iq.

Za pomoc na pewno nie pożałujesz. Wink


RE: [Szukam] Test iq - real content - rachman - 06-09-2017 00:43

Bierz co znajdziesz i zobaczysz który najlepiej Ci konwertuje. Wszystkie te testy to zabawa a nie wiarygodne wyniki.
Ja reklamuję test z leadmore (lub ref), mam swój landing, pozycjonuję, wleziesz to klikasz i przechodzisz na stronę programu i tam rozwiązujesz test. Ludzie klikają więc chyba wygląda im dość wiarygodnie.


RE: [Szukam] Test iq - real content - Makaronik - 06-09-2017 01:02

(05-09-2017 23:24)Makaronik napisał(a):  Klient wypełnia i MUSI wyświetlać się jego wynik iq.

Rozumiem, ze w leadmore tak własnie jest?


RE: [Szukam] Test iq - real content - rachman - 06-09-2017 01:06

Nie sprawdzałem ale jakoś nikt pretensji nie zgłaszał (nic mi o tym nie wiadomo) mimo uiszczenia zapłaty więc widocznie jest wszystko ok. Możesz zapytać admina programu to Ci odpowie na pewno - kiedyś pytałem o inny program i dostałem info co się dzieje na koniec Smile