Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Szczebel po szczeblu. My friend na ankietach - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Szczebel po szczeblu. My friend na ankietach (/Temat-Szczebel-po-szczeblu-My-friend-na-ankietach-150616)



Szczebel po szczeblu. My friend na ankietach - SzJagosz - 05-09-2017 21:52

Witam wszystkich forumowiczów bardzo serdecznie ^^
Jest to mój pierwszy post, a przy okazji utworzenie swojego kącika w społeczności.
W skrócie - Jestem 18 latkiem który od piaskownicy próbuje zostać "milionerem". Od zawsze interesował mnie handel, czy to wymienny, czy to za pieniądze.

Postanowiłem założyć dziennik jako świeżak. Ma to być moja motywacja oraz miejsce w którym nabędę wiedzy w temacie zarabiania przez internet.

Na czym zarabiam? Głównie na Aliexpress. Kup tanio, sprzedaj drożej. Mówię tutaj o ograniczonej skali (rodzina, znajomi, osoby z otoczenia). Do tego dochodzą płatne ankiety oraz zadania.

CEL: 300zł do końca września.
Może i nie jest on imponujący i wiem, że panowie tutaj wyciągają o wiele ciekawsze kwoty, lecz póki co chce zacząć i sprawdzić się w czymś nowym.

Portale z których korzystam:
MyPay.pl
Kubigo.pl
Clixsense.com
Aliexpress.com
epn.bz

Stan na dzień 05.09.2017 (Start 03.09.2017)
MyPay: 1,52zł
Kubigo: 0,36zł
Clixsence: 3,15$ -> około 11,20zł
Aliexpress: około 54zł
epn.bz: 0,81$ -> około 2,87zł

SUMA: 15,95zł z ankiet i zadań + 54zł z AliExpress = 69,95zł

CEL: 69,95zł / 300zł


Planuje wprowadzić sprzedaż na nieco szerszą skale. Za niedługo zobaczymy co z tego wyniknie.

Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie i życzę powodzenia w napełnianiu sakiewek Lol


RE: Szczebel po szczeblu. My friend na ankietach - wrzochal11 - 05-09-2017 22:03

Te 300zł to na spokojnie powinno zostać zarobione Smile
Powodzenia życzę!

PS. W tym "epn.bz" to w jaki sposób zarabiasz, bo nie znam tematu?


RE: Szczebel po szczeblu. My friend na ankietach - SzJagosz - 05-09-2017 22:15

epn.bz działa w skrócie na zasadzie:
1) Znajdujesz ciekawą aukcje na np. Gearbest czy AliExpress
2) "przerabiasz" link i wysyłasz znajomym / na grupy związane z tematyką zakupów z chin (trzeba uważać na bany za taką zabawę), bądź dokonujesz zakupu sam.
3) Jeśli ktoś otworzy link i nie kończąc sesji przeglądarki kupi nasz / inny przedmiot na Ali - dostajemy w zależności od wartości zakupionego przedmiotu do 15% (realnie 5,5%, 15% jest wyłącznie na wybrane przez serwis aukcje).

Jeśli zamawiam coś dla siebie / znajomego, to automatycznie w niewielkim stopniu, ale jednak sobie dorabiam Big Grin


RE: Szczebel po szczeblu. My friend na ankietach - SzJagosz - 07-09-2017 18:52

Minęły 2 dni od ostatniego wpisu, więc czas najwyższy podsumować co się ciekawego ostatnio działo Big Grin

Stan na dzień 07.09.2017 (Start 03.09.2017)
MyPay: 2,21zł
Kubigo: 1,16zł
Clixsence: 3,45$ -> około 12,20zł
Aliexpress: około 84zł
epn.bz: 1,35$ -> około 4,77zł


SUMA: 104,34zł

Wpadły 2 zamówienia na Ali. W Końcu na MyPay coś zaczyna się dziać, jest coraz więcej zadań. Przeciwnie z ClixSence, gdzie wczoraj nie miałem ani jednej ankiety :/ Cóż... pech. Na serwisie Kubigo póki zadania się nie zmienia, to ciężko będzie cokolwiek złapać. Jedyne działające akcje : Orsay oraz olejki. Epn wiadomo, podlicza się sam w zależności od wielkości zamówień. ( W planach założenie Fanpage na FB)

Zastanawiam się nad kilkoma innymi serwisami oraz sposobami, ale tego dowiecie się na dniach.

Pozdrawiam cieplutko Smile