Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
IceCash.net - Serwis PPA dopasowany do Twoich potrzeb - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: IceCash.net - Serwis PPA dopasowany do Twoich potrzeb (/Temat-IceCash-net-Serwis-PPA-dopasowany-do-Twoich-potrzeb-150565)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


RE: IceCash.net - Serwis PPA dopasowany do Twoich potrzeb - IceMedia - 10-11-2017 18:28

(10-11-2017 16:38)shf napisał(a):  Jak zalogowałem się na IC to pomyślałem sobie, ciekawe czy serwis się zawinie za 2-3 miechy Big Grin no ale jak zobaczyłem na forum, że Coristo jest jednym z właścicieli to aż uśmiech się pojawił na twarzy Big Grin

A co do serwisu to załóżmy, że mój gateway na LP jest pod PPI ale wejdzie osoba, która korzysta z komputera, a nie telefonu. Co wtedy się dzieje ? Pokazuję się oferty z PPA ?
W chwili obecnej opcja Gatewayów jest zintegrowana zarówno pod użytkowników mobilnych jak i użytkowników desktopowych. Typ Gatewaya możesz wybrać w trzecim kroku procesu tworzenia/edycji Gatewaya.

Dostępne scenariusze:
- "No mobile version" - Opcja gatewaya bez użycia ofert mobilnych(np OgAds PPI). Użytkownicy mobilni jak i desktopowi zobaczą ten sam układ Gatewaya
- "Light mobile version" - Opcja gatewaya z użyciem ofert mobilnych(ofert PPI wyświetlane są zawsze na samej górze mobilnego lockera - w tym przypadku dla użytkowników mobilnych będzie wyświetlał się mobilny jasny locker
- "Dark mobile version" - j.w tylko ciemny locker
- "Android mobile version" - j.w tylko locker w janym kolorze z zielonymi przyciskami

Podgląd mobilnych gatewayów:
[Obrazek: CuQlMQ0.png]

W przypadku gdy twój Landing Page odwiedzi użytkownik desktopowy to będzie widział oferty dostowowane do jego platformy(czyli wszystkie PPA).
W przypadku użytkowników mobilnych oferty PPI posiadają wymuszoną górną pozycję nad ofertami PPA)

Jeżeli masz jakieś uwagi lub propozycje zmian to jak najbardziej zapraszamy do kontaktu. Cool


RE: IceCash.net - Serwis PPA dopasowany do Twoich potrzeb - kochamkesz - 11-11-2017 19:15

Głupie pytanie Big Grin Content Locker = Gateway ?? J


RE: IceCash.net - Serwis PPA dopasowany do Twoich potrzeb - Gremquen - 11-11-2017 21:46

(11-11-2017 19:15)kochamkesz napisał(a):  Głupie pytanie Big Grin Content Locker = Gateway ?? J
dokładnie Wink


RE: IceCash.net - Serwis PPA dopasowany do Twoich potrzeb - jemm - 13-12-2017 13:56

Jak ma się serwis na tą chwilę?


RE: IceCash.net - Serwis PPA dopasowany do Twoich potrzeb - IceMedia - 14-12-2017 04:09

(13-12-2017 13:56)jemm napisał(a):  Jak ma się serwis na tą chwilę?

Cały czas pracujemy od strony back-endu(silnika), aby dostosować serwis do nowych funkcjonalności. Dodatkowo w ostatnich czasie bardzo aktywnie zajmujemy się sprawą monitorowania przepływu użytkowników niezarejestrowanych przez nasze mirrory w celu poprawienia elementów, które wpływają negatywnie na konwersję użytkowników.

Tutaj chcielibyśmy podziękować dla @[Liromir] oraz @[zbyszeq] za polecenie funkcjonalności, która pozwala na prowadzenie tzw. heatmap impreza

W ostatnim czasie na tapet wrzuciliśmy temat integracji dodatkowej sieci afiliacyjnej - typowo pod oferty dla użytkowników mobilnych(aktualnie jesteśmy na etapie rozmów z wybraną siecią o warunkach współpracy).

Podsumowując
Jak najbardziej cały czas pracujemy nad rozwojem oraz poprawieniem jakości usług jakie oferujemy. Na chwilę obecną zmiany w serwisie mogą być niedostrzegalne przez to, że bardzo skupiliśmy się na stronie back-endowej, lecz efekt naszych prac będą niebawem dostrzegalne Cool


RE: IceCash.net - Serwis PPA dopasowany do Twoich potrzeb - Vasaki - 30-12-2017 07:28

No i jak te oferty mobilne Smile?


RE: IceCash.net - Serwis PPA dopasowany do Twoich potrzeb - fastrege - 30-12-2017 13:37

zarabiałem w PPA już od dawien dawna, chce dołączyć gdyż spodobał mi się serwis.. lecz czy Wy e-mail sprawdzacie? ja widzę że użytkownicy nic nie wyciągają u Was... ja planuję mieć dniówki min. 50$ dziennie bo to osiągalne, lecz sami musicie pokazać że warto u Was działać, proszę odpowiedzieć na moje pytanie więc, nie używam zarabiam i czekam na odp. e-mail.

Pozdrawiam,

Z mojej strony na innym serwisie wygląda to tak np. na jednym pliku:

[Obrazek: ssss_-_Copy.jpg]

Teraz planuję konwersję 20% minimum bo stawiam na jakość nie ilość!


RE: IceCash.net - Serwis PPA dopasowany do Twoich potrzeb - IceMedia - 30-12-2017 13:58

(30-12-2017 13:37)fastrege napisał(a):  zarabiałem w PPA już od dawien dawna, chce dołączyć gdyż spodobał mi się serwis.. lecz czy Wy e-mail sprawdzacie? ja widzę że użytkownicy nic nie wyciągają u Was... ja planuję mieć dniówki min. 50$ dziennie bo to osiągalne, lecz sami musicie pokazać że warto u Was działać, proszę odpowiedzieć na moje pytanie więc, nie używam zarabiam i czekam na odp. e-mail.

Pozdrawiam,

Z mojej strony na innym serwisie wygląda to tak np. na jednym pliku:

[Obrazek: ssss_-_Copy.jpg]

Teraz planuję konwersję 20% minimum bo stawiam na jakość nie ilość!
Zweryfikowaliśmy naszą skrzynkę lecz nie widzimy żadnej wiadomości bez odpowiedzi. Prosimy o podanie( http://zarabiam.com/private.php?action=send&uid=114675 ) adresu email z którego wysyłałeś wiadomość oraz przybliżonej daty i godziny wysyłki Smile


(30-12-2017 07:28)vasaki napisał(a):  No i jak te oferty mobilne Smile?

Aktualnie skupiamy się na mechanizmie wykluczeń duplikatów oraz sortowania dla ofert mobilnych. Oferty z dodatkowej sieci pojawią się bezpośrednio po ogarnięcia powyższych tematów.


RE: IceCash.net - Serwis PPA dopasowany do Twoich potrzeb - fastrege - 30-12-2017 15:36

(30-12-2017 13:58)IceMedia napisał(a):  
(30-12-2017 13:37)fastrege napisał(a):  zarabiałem w PPA już od dawien dawna, chce dołączyć gdyż spodobał mi się serwis.. lecz czy Wy e-mail sprawdzacie? ja widzę że użytkownicy nic nie wyciągają u Was... ja planuję mieć dniówki min. 50$ dziennie bo to osiągalne, lecz sami musicie pokazać że warto u Was działać, proszę odpowiedzieć na moje pytanie więc, nie używam zarabiam i czekam na odp. e-mail.

Pozdrawiam,

Z mojej strony na innym serwisie wygląda to tak np. na jednym pliku:

[Obrazek: ssss_-_Copy.jpg]

Teraz planuję konwersję 20% minimum bo stawiam na jakość nie ilość!
Zweryfikowaliśmy naszą skrzynkę lecz nie widzimy żadnej wiadomości bez odpowiedzi. Prosimy o podanie( http://zarabiam.com/private.php?action=send&uid=114675 ) adresu email z którego wysyłałeś wiadomość oraz przybliżonej daty i godziny wysyłki Smile


(30-12-2017 07:28)vasaki napisał(a):  No i jak te oferty mobilne Smile?

Aktualnie skupiamy się na mechanizmie wykluczeń duplikatów oraz sortowania dla ofert mobilnych. Oferty z dodatkowej sieci pojawią się bezpośrednio po ogarnięcia powyższych tematów.

wysłałem PM, jest Pan ciągle online, proszę mi udzielić informacji Wink


RE: IceCash.net - Serwis PPA dopasowany do Twoich potrzeb - IceMedia - 30-12-2017 15:58

(30-12-2017 15:36)fastrege napisał(a):  
(30-12-2017 13:58)IceMedia napisał(a):  
(30-12-2017 13:37)fastrege napisał(a):  zarabiałem w PPA już od dawien dawna, chce dołączyć gdyż spodobał mi się serwis.. lecz czy Wy e-mail sprawdzacie? ja widzę że użytkownicy nic nie wyciągają u Was... ja planuję mieć dniówki min. 50$ dziennie bo to osiągalne, lecz sami musicie pokazać że warto u Was działać, proszę odpowiedzieć na moje pytanie więc, nie używam zarabiam i czekam na odp. e-mail.

Pozdrawiam,

Z mojej strony na innym serwisie wygląda to tak np. na jednym pliku:

[Obrazek: ssss_-_Copy.jpg]

Teraz planuję konwersję 20% minimum bo stawiam na jakość nie ilość!
Zweryfikowaliśmy naszą skrzynkę lecz nie widzimy żadnej wiadomości bez odpowiedzi. Prosimy o podanie( http://zarabiam.com/private.php?action=send&uid=114675 ) adresu email z którego wysyłałeś wiadomość oraz przybliżonej daty i godziny wysyłki Smile


(30-12-2017 07:28)vasaki napisał(a):  No i jak te oferty mobilne Smile?

Aktualnie skupiamy się na mechanizmie wykluczeń duplikatów oraz sortowania dla ofert mobilnych. Oferty z dodatkowej sieci pojawią się bezpośrednio po ogarnięcia powyższych tematów.

wysłałem PM, jest Pan ciągle online, proszę mi udzielić informacji Wink
Dziękujemy za prywatną wiadomość. Odpowiedź została udzielona.

W przypadku dodatkowych pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu.