Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
IceCash.net - Serwis PPA dopasowany do Twoich potrzeb - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: IceCash.net - Serwis PPA dopasowany do Twoich potrzeb (/Temat-IceCash-net-Serwis-PPA-dopasowany-do-Twoich-potrzeb-150565)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


RE: IceCash.net - Serwis PPA dopasowany do Twoich potrzeb - awsomx8 - 12-10-2017 11:51

Umożliwiacie rozliczenie się na podstawie umowy o dzieło albo FV?


RE: IceCash.net - Serwis PPA dopasowany do Twoich potrzeb - IceMedia - 12-10-2017 19:56

(12-10-2017 11:51)awsomx8 napisał(a):  Umożliwiacie rozliczenie się na podstawie umowy o dzieło albo FV?

W chwili obecnej jeszcze nie oferujemy możliwości podpisania umowy o dzieło oraz rozliczenia na podstawie FV. Podane możliwości postaramy się udostępnić do końca tego roku.

EDIT:

@[Na 5tyk]
Zgodnie z licznymi sygnałami od użytkowników wprowadziliśmy pełnoekranowe gatewaye dla mobilnego ruchu(opcja wyboru stylu dostępna jest z poziomu ekranu tworzenia/edycji gatewaya w sekcji "Settings/Ustawienia").

Widok poszczególnych wersji z poziomu urządzenia iPhone 5s(640x1136):
[Obrazek: CuQlMQ0.png]


RE: IceCash.net - Serwis PPA dopasowany do Twoich potrzeb - Hoolig4n - 23-10-2017 20:32

kurcze widzę konkretny serwis się szykuje. Pora chyba zacząć działać facepalm


RE: IceCash.net - Serwis PPA dopasowany do Twoich potrzeb - IceMedia - 24-10-2017 01:20

(23-10-2017 20:32)Hoolig4n napisał(a):  kurcze widzę konkretny serwis się szykuje. Pora chyba zacząć działać facepalm

Dziękujemy za opinie oraz zapraszamy do rejestracji Cool


RE: IceCash.net - Serwis PPA dopasowany do Twoich potrzeb - mcmaks - 31-10-2017 23:05

Jestem nowy na IceCash. Czy ktoś mi powie na czym się tutaj zarabia ? bo w panelu widzę tylko wrzucanie plików do porania. tylko o to w tym chodzi ?....Bo jak widziałem wyżej IceMedia dodało fajne zdjęcie gateway.icecash.net gdzie wydaje mi się to podobne do keyword diamonds (badz inna waluta w grze) for free gdzie za pobranie otrzymam wynagrodzenie. Ktoś mi to dokładnie wyjaśni ?


RE: IceCash.net - Serwis PPA dopasowany do Twoich potrzeb - IceMedia - 01-11-2017 06:43

(31-10-2017 23:05)mcmaks napisał(a):  Jestem nowy na IceCash. Czy ktoś mi powie na czym się tutaj zarabia ? bo w panelu widzę tylko wrzucanie plików do porania. tylko o to w tym chodzi ?....Bo jak widziałem wyżej IceMedia dodało fajne zdjęcie gateway.icecash.net gdzie wydaje mi się to podobne do keyword diamonds (badz inna waluta w grze) for free gdzie za pobranie otrzymam wynagrodzenie. Ktoś mi to dokładnie wyjaśni ?

Poglądowy zrzut ekranu z naszego postu dotyczy narzędzia o nazwie Gateway.

Dokładnie tak jak mówisz - podane narzędzie możesz podpiąć pod swoją witrynę, na której oferujesz np dodatkową walutę do jakiejś gry. Po poprawnym wykonaniu oferty reklamowej użytkownik odwiedzający twoją stronę otrzyma dostęp do dodatkowych zasobów(pobranie pliku lub odblokowanie tekstu który zdefiniowałeś podczas tworzenia własnego gatewaya).

W przypadku odwiedzin z urządzeń mobilnych użytkownik odwiedzający twoją stronę w pierwszej kolejności będzie widział oferty mobilne(PPI - instalacja aplikacji/gry).


RE: IceCash.net - Serwis PPA dopasowany do Twoich potrzeb - mcmaks - 01-11-2017 12:33

(01-11-2017 06:43)IceMedia napisał(a):  
(31-10-2017 23:05)mcmaks napisał(a):  Jestem nowy na IceCash. Czy ktoś mi powie na czym się tutaj zarabia ? bo w panelu widzę tylko wrzucanie plików do porania. tylko o to w tym chodzi ?....Bo jak widziałem wyżej IceMedia dodało fajne zdjęcie gateway.icecash.net gdzie wydaje mi się to podobne do keyword diamonds (badz inna waluta w grze) for free gdzie za pobranie otrzymam wynagrodzenie. Ktoś mi to dokładnie wyjaśni ?

Poglądowy zrzut ekranu z naszego postu dotyczy narzędzia o nazwie Gateway.

Dokładnie tak jak mówisz - podane narzędzie możesz podpiąć pod swoją witrynę, na której oferujesz np dodatkową walutę do jakiejś gry. Po poprawnym wykonaniu oferty reklamowej użytkownik odwiedzający twoją stronę otrzyma dostęp do dodatkowych zasobów(pobranie pliku lub odblokowanie tekstu który zdefiniowałeś podczas tworzenia własnego gatewaya).

W przypadku odwiedzin z urządzeń mobilnych użytkownik odwiedzający twoją stronę w pierwszej kolejności będzie widział oferty mobilne(PPI - instalacja aplikacji/gry).

No tak... tylko że ja w serwisie nie widzę zadnych ofert


RE: IceCash.net - Serwis PPA dopasowany do Twoich potrzeb - IceMedia - 01-11-2017 14:00

(01-11-2017 12:33)mcmaks napisał(a):  
(01-11-2017 06:43)IceMedia napisał(a):  
(31-10-2017 23:05)mcmaks napisał(a):  Jestem nowy na IceCash. Czy ktoś mi powie na czym się tutaj zarabia ? bo w panelu widzę tylko wrzucanie plików do porania. tylko o to w tym chodzi ?....Bo jak widziałem wyżej IceMedia dodało fajne zdjęcie gateway.icecash.net gdzie wydaje mi się to podobne do keyword diamonds (badz inna waluta w grze) for free gdzie za pobranie otrzymam wynagrodzenie. Ktoś mi to dokładnie wyjaśni ?

Poglądowy zrzut ekranu z naszego postu dotyczy narzędzia o nazwie Gateway.

Dokładnie tak jak mówisz - podane narzędzie możesz podpiąć pod swoją witrynę, na której oferujesz np dodatkową walutę do jakiejś gry. Po poprawnym wykonaniu oferty reklamowej użytkownik odwiedzający twoją stronę otrzyma dostęp do dodatkowych zasobów(pobranie pliku lub odblokowanie tekstu który zdefiniowałeś podczas tworzenia własnego gatewaya).

W przypadku odwiedzin z urządzeń mobilnych użytkownik odwiedzający twoją stronę w pierwszej kolejności będzie widział oferty mobilne(PPI - instalacja aplikacji/gry).

No tak... tylko że ja w serwisie nie widzę zadnych ofert

Możesz doprecyzować gdzie dokładnie nie widzisz ofert?


RE: IceCash.net - Serwis PPA dopasowany do Twoich potrzeb - mcmaks - 01-11-2017 16:14

poszło PV


RE: IceCash.net - Serwis PPA dopasowany do Twoich potrzeb - shf - 10-11-2017 16:38

Jak zalogowałem się na IC to pomyślałem sobie, ciekawe czy serwis się zawinie za 2-3 miechy Big Grin no ale jak zobaczyłem na forum, że Coristo jest jednym z właścicieli to aż uśmiech się pojawił na twarzy Big Grin

A co do serwisu to załóżmy, że mój gateway na LP jest pod PPI ale wejdzie osoba, która korzysta z komputera, a nie telefonu. Co wtedy się dzieje ? Pokazuję się oferty z PPA ?